Anjum Mudgel získává bronz na World Shooting Cup v Changwonu

Indka Anjum Mudgilová získala v neděli na Světovém poháru ve střelbě bronzovou medaili v soutěži žen na 50 m o tři místa. Anjumová v posledním kole trefila 402,9 a skončila třetí za Němkou Annou Jansenovou (407,7) a Italkou Barbarou Gambaro (403,4), které získaly zlatou a stříbrnou medaili.

Sanjeev Rajput, Chin Singh a Ishwari Pratap Singh Tomar získali stříbro v mužské 3P týmové akci.
Indické trio, které skončilo v kvalifikaci druhé, se v zápase o zlato střetlo se silnou Češkou.

Ale i přes dobrý boj, Indiáni prohráli 12-16 proti triu Peter Nimborsky, Philip Nepejshall a Jerry Privratsky. Stříbrný medailista z mistrovství světa Anjum se kvalifikoval do finále poté, co v sobotu skončil šestý v průběžném pořadí.

Pro 28letého hráče jde o druhou singlovou medaili v jednotlivých etapách Světového poháru. Minulý měsíc získala stříbrnou medaili na stejném podniku na Světovém poháru v Baku. Zatímco Anjum byla mimo radar a po druhé sérii vleže se propadla na šestou pozici, postupně se vzpamatovávala do konečné pozice vestoje.

V době, kdy nadhazovačky na pátém a šestém místě byly vyřazeny po střelbě z 15. místa, měla Anjum náskok 0,2 bodu před čtvrtou Rebeccou Quickovou.

Nicméně skluz v počátečních fázích znamenal, že byla 1,5 bodu za Gambarem, a přestože ve čtvrté a poslední sérii na pět ran získala plný bod, musela se Anjum spokojit s bronzem.
S jedním bronzem a jedním stříbrem si Indie upevnila svou pozici v čele seznamu medailí s celkem 11 medailemi.

READ  Tybalt Benistant uzavírá MX2 pro Českou republiku s jasnou výhrou

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.