Animal Crossing: Výlety na kajutových lodích New Horizons zahrnují tajemství nového ostrova

Výlety lodí Kapp’n – Nový přírůstek do křížení zvířat: nové obzory Prostřednictvím bezplatné hlavní aktualizace 2.0 – Přivádí hráče na náhodné ostrovy plné předmětů ke sběru. Nejsou to obyčejné ostrovy, jako ty navštívené během výletů na Mystery Island. Ne, mají jedinečné vlastnosti udělené vzácnými předměty, jako jsou předměty mimo sezónu (například sněhové vločky v létě) nebo divoká cukrová třtina.

Vypadá to jako jeden z tajemných ostrovů hlavní role Ostrov, kde je spousta padajících hvězd – a kameny produkují úlomky hvězd, Žádná hlína a železná ruda. Vzhledem k času, který může shromažďování úlomků hvězd trvat neustálým sledováním noční oblohy, je množství hornin úlomků hvězd vzrušujícím a překvapivým objevem; Vyskytuje se hojně na ostrovech v noci s meteorem.

Ujistěte se tedy, že při návštěvě těchto ostrovů nenecháte kámen na kameni. Je toho tolik ke sbírání!

Každý z těchto ostrovů bude mít pravděpodobně svůj DIY v láhvi na pláži, takže se po tom také určitě podívejte. Zdá se, že na ostrovech padajících hvězd jsou tyto kutily takové, které byste Celeste vytrhli. Na pláži byste také měli najít více hvězdných úlomků.

V závislosti na ostrově můžete sbírat i další věci. Vzácné květiny a keře, ale také rostliny a zvířata jinde na světě nevídaná – popínavé liány a různé druhy plevelů. Na některých z těchto ostrovů jsou také nové DIY recepty, které se soustředí kolem jedinečných zářících řas roztroušených po…všechno od šatů po louže.

READ  Malware detekován pomocí macOS Zero-Day tajně zachycuje snímky obrazovky - TechCrunch

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.