Anglikas bojovník v St. Charles bojuje o titul MMA | Sportovní

Julius Angelikas měl v sobotu v arizonském Phoenixu bojovat s Karlem Albrichsonem o spodní kartu na Bellatoru 268.

Když však byl Anthony „Rumble“ Johnson kvůli nezveřejněné nemoci vytlačen ze semifinále mistrovství Bellator Light Heavyweight, přivedlo to Angelikase, litevského bojovníka ze Saint Charles MMA, do centra pozornosti.

Třicetiletá Angelicas má skóre 10: 1 a má devět zápasů v řadě. Je to ale teprve čtvrté kolo soutěže Bellator, které se utkává na pátém místě. V sobotní hlavní akci se utká s přeborníkem v těžké váze Vadimem Nemkovem z Ruska. Nemkov je celkově 13-2, 6-0 na Bellatoru a vyhrál posledních osm her.

Na sobotním lístku byl také zápas Velké ceny těžké váhy mezi nejlépe hodnoceným uchazečem Ryanem Baderem (28–6) a druhým finalistou Corey Andersonem (15–5). Budoucí vítěz Nemkov/Anglekas se ve finále Grand Prix utká s budoucím vítězem Bader/Anderson. Sobotní boje budou na Showtime.

„Bylo to nepochybně trochu šílené, ale je to také velmi vzrušující,“ řekla Angelikas, která se v polovině dvacátých let přestěhovala z Litvy do Southamptonu v New Yorku a do této oblasti přišla zápasit na University of Missouri Baptiste. Nakonec se přestěhoval na Lindenwood University, aby dokončil magisterský titul z tělesné výchovy.

READ  Tiafoe porazil Lichku a zapsal si čtvrtfinále ve Stuttgartu a porazil českého hráče při jeho premiéře

„Upřímně, v tuto chvíli jsem nečekal, že dostanu takovou příležitost, ale když vám vesmír dá citrony, zkuste si vyrobit limonádu,“ řekl Angelikas. „V tomto sportu děláte, co můžete, abyste využili svých příležitostí. A to je to, co doufám, že tento víkend udělám. Nemkov je šampion – je to velký bojovník – to vím …. Pravděpodobnost v podobném boji to je proti mně a já to vím také, ale také to znamená, že na něj padá veškerý tlak. Má vyhrát, že?

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *