Anglická Premier League v O2 TV chybí

Anglická Premier League v O2 TV chybí

Canal + Sport, která poskytuje divákům v České republice zpravodajství o anglické Premier League, nebude dostupná pro předplatitele O2 TV.

Lze ji sledovat pouze na Skylinku, freeSATu a T-Mobile a stojí 189 Kč (7,67 €) měsíčně jako samostatná služba. V případě Skylinku jej lze získat v rámci balíčku Kombi+ již od 349 Kč měsíčně.

Ladislav Řeháček, viceprezident Canal + Luxembourg pro Českou republiku a Slovensko vývoj komentoval: „Abychom zajistili dostatečný počet diváků pro náš nový sportovní kanál, již jsme oslovili všechny významné operátory a nabídli účast na první pololetí Jsme rádi, že se nám ještě před spuštěním podařilo Došlo k dohodě se skupinou Deutsche Telekom, takže Canal + Sport je dostupný nejen na platformách Skylink a freeSAT, ale také v nabídce T-Mobile, Slovakia Telekom a Digi Slovakia.Dohromady to představuje téměř polovinu Česka, Slovenska a jakékoli další země, která dává Zájemcům možnost vybrat si ze všech obvyklých technologií.Kanál je diváky velmi dobře přijímán a počet nových zákazníků, které jsme díky ní získali, je několikanásobně vyšší, než jsme plánovali.Jsme tak v pozici, kdy nejsme závislí na dalších partnerstvích Obchod s O2 se od roku nikam neposunul Více než měsíc, tzn. rozhodli jsme se to zavřít.“

Řeháček na závěr uvedl, že nepočítá s dohodou s O2 pro aktuální sezónu Premier League.

READ  Sports Digest: Mariners vyhráli potřetí v řadě, 7:2 nad Norfolkem

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *