Android 12: Rychlé nastavení přidává Google Pay, ovládací prvky a napájení

Jedním z mnoha aspektů vylepšeného Androidu s Androidem 12 je oblast rychlého nastavení. U systému Android 12 Beta 2 získává oblast rychlého nastavení rychlý přístup k Google Pay, zkratkám Google Home a také k tlačítku napájení.

U systému Android 12 je tlačítko napájení volitelně Převzetí nové role, dlouhé stisknutí slouží jako další způsob, jak vyvolat Google Assistant. To znamená, že na telefonech Pixel je potřeba nový způsob přístupu do nabídky napájení, který Google vyřešil umístěním tlačítka napájení těsně pod oblast rychlého nastavení. Je viditelný pouze tehdy, když jsou rychlá nastavení plně rozšířena a mají podobu obecného loga Power napravo od tlačítek pro úpravy a nastavení.

Stejně tak nabídka Napájení již neobsahuje možnosti Ovládání zařízení a Peněženka, které byly charakteristickým znakem systému Android 11. Místo toho si při prvním spuštění systému Android 12 Beta 2 všimnete, že vaše Rychlé nastavení bylo přeskupeno A vložte „Peněženku“ a „Ovládací prvky zařízení“ ve třetím a čtvrtém slotu. To znamená, že jsou viditelné kdykoli stáhnete stín oznámení, což pomáhá zajistit, aby více lidí vidělo, že se věci posunuly dál.

READ  Nintendo Plugs Skyward Sword HD s pozdějšími „Elements“ přijatými v Zelda: Breath Of The Wild

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *