Andrew Stanton režíruje film v mrknutí oka pro světlomet – The Hollywood Reporter

Andrew Stanton režíruje film v mrknutí oka pro světlomet – The Hollywood Reporter

Andrew Stanton se vrací do světa hraných filmů.

Filmař oceněný Oscarem, známý tím, že reprezentuje klasické filmy Pixar Wall-E A Hledá se NemoProvázet mrknutím okasci-fi drama od Searchlight Pictures.

Jared Ian Goldman, který dělá indie Ingrid jde na západ A opojný televizní seriál ruská panenka Mezi jeho kredity, on produkuje.

Stanton je známý tím, že hodně pracuje, ať už jde o předmět nebo rozpočet. A i když není známo, že by Searchlight měl velkou peněženku, řasa Stantonovým charakteristickým znakem se zdá být epické měřítko.

Projekt, jehož autorem je Colby Day, se snaží prozkoumat nejen celou historii světa a zabývat se povahou života, lásky, naděje a spojení tím, že se zaměřuje na tři protínající se události. Stanley Kubrick 2001: let do vesmíruChristopher Nolan Mezihvězdnýa Paula Thomase Andersona magnólie jsou hesla.

Dayův scénář se v roce 2017 objevil na černé listině a pomohl mu nastartovat jeho scénáristickou kariéru. Písař nedávno napsal adaptaci astronaut, další citát z českého románu o myšlenkách osamělosti od obřího mluvícího pavouka. Film Netflix režírovaný Johannem RenckemČernobyla hrají Adam Sandler a Carey Mulligan.

Dai bude sloužit jako výkonný producent. Senior viceprezident výroby Taylor Friedman a výkonný kreativní ředitel Apollin Bertie dohlížejí na Searchlight a jsou podřízeni ředitelům výroby a vývoje Katie Goodson Thomas a Dan Tram Nguyen.

stanton Wall-E A nemo Získal Oscara v kategorii Animace a také mu to vyneslo nominaci na Oscara za psaní. Byl hlavní tvůrčí silou ve společnosti Pixar a získal další nominace na psaní pro filmy jako Příběh hraček A Příběh hraček 3. Jeho poslední film Pixar byl v roce 2016 najít moji liguZatímco jeho živý debut byl v roce 2012 John CarterStan Disney podle postavy Edgara Rice Burroughse.

READ  Daria Kashcheva promění ženský epos v surrealistickou povídku Electra

Režisér strávil posledních několik let ve světě živých akcí a pracoval na seriálech jako Cizí věci, je lepší zavolat Saula, A nejnověji populární sci-fi série od Applu pro celé lidstvo.

Stanton je zastoupen UTA a Ziffren Brittenham. Day zastupují UTA, LBI Entertainment a Yorn Levine.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *