Analogue Pocket vám brzy umožní ukládat fotografie z Game Boy Camera na SD kartu

a analogový sinus, moderní přenosná konzole, která umí hrát staré kazety Game Boy a již podporuje klasické příslušenství fotoaparátu Game Boy z roku 1998 od Nintenda. Ale s nadcházející aktualizací firmwaru Gizmodo Zprávy Budete moci dělat něco v nízkém rozlišení, ve stupních šedi, a přesto je to s pořízenými fotografiemi naprosto nádherné. Přenesou to na microSD kartu.

Vzhledem k tomu, že samotná kazeta Game Boy Camera uchovává pouze 30 fotografií, je důležité mít způsob, jak je exportovat, pokud nechcete neustále organizovat svou sbírku. V té době bylo oficiálním řešením společnosti Nintendo malé příslušenství pro termální tiskárnu Tiskárna Game Boy který lze připojit k mobilnímu zařízení přes jeho spojovací port. Ale vzhledem k tomu, že se spoléhá na 38mm termopapír, to zjevně není skvělé dlouhodobé řešení.

Kamera Game Boy, zapojená do původního Game Boy.
Foto Vjeran Pavic / The Verge

V důsledku toho v průběhu let došlo Různá řešení třetích stran a pivo který se objevil. tam je tohle převodník 20 dolarů Pro připojení fotoaparátu k moderní tiskárně například a v září Gizmodo Také jsem zmínil V projektu Raspberry Pi, který dokáže extrahovat obrázky z fotoaparátu a zpřístupnit je bezdrátově z prohlížeče.

Ale řešení Analogue je zatím nejhladší – za předpokladu, že se vám dostane do rukou prémiová přenosná konzole. Gizmodo Poznamenává, že v současné době neexistuje žádné pevné datum vydání aktualizace firmwaru 1.1, která umožní přenosy karet microSD. Ale po vydání by měl být dostupný ke stažení z Analogue tady.

READ  Pod Zero, Sable a 10 dalšími hrami již brzy ve službě Xbox Game Pass

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *