Američtí veteráni zajatí na Ukrajině poprvé spatřeni na záběrech ruské televize

Američtí veteráni zajatí na Ukrajině poprvé spatřeni na záběrech ruské televize

novéNyní můžete poslouchat články Fox News!

Dva američtí veteráni prohráli Minulý týden na Ukrajině Byli uvedeni v ruském zpravodajském vysílání, kde svým blízkým říkali, že je zajali ruští separatisté.

Na záběrech, které v pátek odvysílal ruský kanál RT, se poprvé objevili pohřešovaní muži, Alex Drewic a Andy Huynh, Oba jsou z Alabamy, Byli viděni od té doby, co se 9. června ztratili.

„Mami, chci ti jen říct, že jsem naživu a doufám, že budu co nejdříve doma,“ řekl Drwick na záběrech.

Alex Drueke a Andy Huynh, dva američtí váleční veteráni z Alabamy, byli minulý týden ukázáni pohřešováni na Ukrajině v ruském zpravodajském vysílání 17. června 2022. (Lois „Bunny“ Drueke/Diane Williams přes AP) (Jeronimo Nisa/The Decatur) Denně přes AP)
(redakce AP)

Během videa je vidět, jak rychle mrkne na svou matku a požádá ji, aby se postarala o jeho psa. „Takže za mě Diesel miluji. Miluji tě,“ dodal.

Ztráta amerických občanů na Ukrajině: Alabamská rodina, člen Alabamské služby, si myslí, že by mohl být „zajat“

Diana Shawová, Derwickova teta, uvedla, že videozáznam obsahoval tajné slovo a gesto, o kterých mluvili během jeho návštěvy. Předchozí turné v Iráku, Ověřte jeho identitu a dejte jí vědět, že je v pořádku.

Kanál RT odvysílal zprávu v angličtině s tím, že Američané se oddělili od své skupiny, když se přiblížili k ruské hlídce a vzdali se. Zpráva dodala, že separatistické síly podporované Ruskem muže zadržují.

Veterinář námořnictva cestuje na Ukrajinu, aby zachránil civilisty a dodal lékařskou pomoc a zásoby

Drueke dříve sloužil v americká armáda, Což zahrnovalo dvě cesty do Iráku. Howe dříve sloužil v námořní pěchotě Spojených států.

Spojené státy ani ruská vláda zadržení amerických mužů nepotvrdily.

Dříve americká vláda prohlásila, že každý Američan zajatý na Ukrajině by měl být považován za válečného zajatce, a tedy chráněn jako bojovník podle obecných konvencí. Ruští vojenští představitelé ale uvedli, že mezinárodní bojovníci budou považováni za žoldáky a nedostanou takovou ochranu.

KLIKNĚTE ZDE PRO APLIKACI FOX NEWS

v pátek, prezident Joe Biden Reportér se ho zeptal na pohřešované Američany.

Tato fotografie byla pořízena 6. dubna 2022 v Hartselle, Ala.  , ve kterém vystupuje americký námořní veterán Andy Tae Hoen, který se rozhodne bojovat s Ukrajinou ve válce proti Rusku.  (Jeronimo Nyssa/ Decatur Daily přes The Associated Press)

Tato fotografie byla pořízena 6. dubna 2022 v Hartselle, Ala. , ve kterém vystupuje americký námořní veterán Andy Tae Hoen, který se rozhodne bojovat s Ukrajinou ve válce proti Rusku. (Jeronimo Nyssa/ Decatur Daily přes The Associated Press)
(Jeronimo Nyssa/ Decatur Daily přes The Associated Press)

Prezident odpověděl: „Nevím, kde jsou, a chci mít jasno: Američané by neměli jezdit na Ukrajinu.“ „Opakuji to znovu, Američané by neměli jezdit na Ukrajinu.“

K této zprávě přispěla agentura Associated Press.

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *