Americké vízum pro občany Belgie, Chile, České republiky, Estonska a Finska

Americké vízum pro občany Belgie, Chile, České republiky, Estonska a Finska

tisková zpráva

Zveřejněno 20. května 2023

Americká víza pro belgické občany

Belgie je členem programu bezvízového styku od roku 1990 a podle podmínek dohody mohou belgičtí státní příslušníci žádat o ESTA jako jednodušší a rychlejší alternativu k žádosti o vízum. ESTA je zkratka pro Electronic System for Travel Authorization. ESTA byla vytvořena v roce 2009, aby zpracovávala informace pro cestující vstupující do Spojených států prostřednictvím programu bezvízového styku (VWP). Tyto informace se používají k určení, zda návštěvník představuje pro Spojené státy bezpečnostní nebo imigrační riziko. Schválený ESTA umožňuje belgickým státním příslušníkům navštívit Spojené státy po dobu až 90 dnů za účelem turistiky, obchodu, dopravy, medicíny nebo krátké prohlídky. Pokud plánujete zůstat v USA déle než 90 dní, měli byste požádat o obchodní vízum B1 nebo turistické vízum B2. Belgičtí občané mohou využít schválený ESTA pro vícenásobné návštěvy Spojených států. Schválený ESTA je platný dva roky nebo do vypršení platnosti vašeho pasu. Pokud vaše ESTA vyprší, budete muset požádat o novou autorizaci. Belgičtí občané, kteří chtějí požádat o ESTA, musí splnit nezbytné požadavky ESTA. Před cestou do Spojených států se cestující musí ujistit, že jeho cestovní pas je platný alespoň tři měsíce po datu odjezdu. Způsobilí cestující musí vyplnit jednoduchý online formulář žádosti ESTA. Vyplnění formuláře osobními a pasovými údaji zabere jen několik minut.

Americké vízové ​​požadavky pro belgické občany

 • Platný cestovní doklad nebo pas k žádosti o vízum ESTA USA.
 • Platná kreditní nebo debetní karta nebo účet PayPal k platbě za vízum ESTA do USA.
 • Platná e-mailová adresa pro příjem ESTA US Visa do jejich e-mailové schránky.

Americká víza pro chilské občany

Seznamy většiny lidí zahrnují cestu do Ameriky, a to z dobrého důvodu. Od zábavních parků po historické památky, Amerika má vše, na co si vzpomenete, a je fér říci, že je to destinace, která se nepodobá žádné jiné. Chile vstoupilo do programu bezvízového styku v roce 2014, čímž se stalo jedním z nejnovějších členů programu. Díky tomu mohou nyní Chilané využít výhod podání žádosti o ESTA spíše než o vízum. Chilané mohou požádat o ESTA (Electronic System for Travel Authorization), což je zkratka pro Electronic System for Travel Authorization. ESTA byla vytvořena v roce 2009 za účelem zpracování údajů od cestujících vstupujících do Spojených států prostřednictvím programu bezvízového styku (VWP). Tyto informace se používají k určení, zda návštěvník představuje pro Spojené státy bezpečnostní nebo imigrační riziko. Schválený ESTA umožňuje chilským občanům navštívit Spojené státy na maximálně 90 dní na návštěvu za účelem turistiky, obchodu, dopravy, lékařských nebo krátkodobých studijních účelů. Pokud plánujete zůstat v USA déle než 90 dní, měli byste požádat o obchodní vízum B1 nebo turistické B2. Chilští občané mohou využít schválený ESTA pro vícenásobné návštěvy Spojených států. Schválený ESTA je platný dva roky nebo do vypršení platnosti vašeho pasu. Pokud vaše ESTA vyprší, budete muset požádat o novou autorizaci. Po schválení je US ESTA elektronicky připojeno k pasu žadatele. Žádost o ESTA je snadná a vyžaduje vyplnění online formuláře, který zabere méně než 20 minut.

READ  Známá česká hračka postavička létat ve vesmíru

Dokumenty požadované pro chilské občany

 • Cestovní pas – Jedním z těchto požadavků je platný cestovní pas. Ne však žádný cestovní pas. Potřebujete elektronický pas.
 • E-mailová adresa – I když je vaše vízum připojeno k vašemu pasu, stále potřebujete kopii, kterou po příjezdu do USA předložíte imigračnímu úřadu. Kopii obdržíte e-mailem ve formátu PDF. Nezapomeňte si jej vytisknout.
 • Způsob platby – Můžete použít několik způsobů platby, jako je kreditní/debetní karta nebo účet PayPal.

Americká víza pro české občany

US ESTA je požadavek na vstup návštěvníků bez víz. Některé národnosti se pro cestu do Spojených států musí zaregistrovat online. Čeští občané mohou žádat o ESTA, což je zkratka z anglického Electronic System for Travel Authorization, prostřednictvím programu Visa Waiver Program. Všichni čeští občané, kteří navštíví zemi na krátkou dobu, jsou povinni získat americké vízum, které není volitelné. ESTA byla založena v roce 2009, aby zpracovávala údaje z programu Visa-Waiver (VWP) o cestujících vstupujících do Spojených států. Tyto informace se používají k určení, zda návštěvník představuje pro Spojené státy bezpečnostní nebo imigrační riziko. Schválený ESTA umožňuje českým občanům navštívit Spojené státy po dobu až 90 dnů na návštěvu za účelem turistiky, obchodu, dopravy, lékařských nebo krátkodobých studijních účelů. Pokud plánujete zůstat v USA déle než 90 dní, měli byste požádat o obchodní vízum B1 nebo turistické vízum B2. Čeští občané mohou využít schválený ESTA pro vícenásobné návštěvy Spojených států. Schválený ESTA je platný dva roky nebo do konce platnosti vašeho pasu. Pokud vaše ESTA vyprší, budete muset požádat o nové povolení. Po schválení je US ESTA elektronicky připojeno k pasu žadatele. ESTA je cestovní povolení, které lze získat online a zpracovat do 72 hodin od podání žádosti o ESTA.

READ  Česká republika NATO US Blinken | svět

Americké vízové ​​požadavky pro české občany

 • Platný cestovní doklad nebo pas k žádosti o vízum ESTA USA.
 • Platná kreditní nebo debetní karta nebo účet PayPal k platbě za vízum ESTA USA.
 • Platná e-mailová adresa pro příjem ESTA USA Visa do jejich e-mailové schránky.

Americké vízum pro občany Estonska

Estonští občané musí požádat o vízum pro vstup do Spojených států za účelem rekreace, obchodu nebo tranzitu. Vízum do Spojených států není volitelné; Toto je požadavek pro všechny estonské občany, kteří zemi navštíví na krátkou dobu. Pokud jste držitelem estonského pasu a chcete na krátkou dobu navštívit USA, měli byste vědět, že nepotřebujete americké vízum, ale spíše US ESTA. Estonci mohou v rámci programu bezvízového styku požádat o ESTA, což je zkratka pro Electronic System for Travel Authorization. ESTA je zkratka pro Electronic System for Travel Authorization a je požadavkem pro všechny estonské státní příslušníky, kteří chtějí cestovat do Spojených států. ESTA byla zavedena v roce 2009 za účelem zpracování údajů o návštěvnících vstupujících do Spojených států v rámci programu bezvízového styku (VWP). Údaje se používají k určení, zda cestující představuje pro občany USA bezpečnostní nebo imigrační riziko. Schválený ESTA umožňuje estonským občanům navštívit Spojené státy po dobu až 90 dnů na návštěvu za účelem turistiky, obchodu, dopravy, lékařských nebo krátkodobých studijních účelů. Pokud plánujete zůstat v USA déle než 90 dní, měli byste požádat o obchodní vízum B1 nebo turistické vízum B2. Estonští občané mohou použít schválený ESTA pro vícenásobné návštěvy Spojených států. Schválený ESTA je platný dva roky nebo do vypršení platnosti vašeho pasu. Pokud vaše ESTA vyprší, budete muset požádat o nové povolení. Před cestou do Spojených států se cestující musí ujistit, že jeho cestovní pas je platný alespoň tři měsíce po datu odjezdu.

READ  Fotbal: Reality Czech | Hvězda

Americké vízové ​​požadavky pro estonské občany

 • Platný cestovní doklad nebo pas k žádosti o vízum ESTA USA.
 • Kompletní naskenovaná kopie vašeho pasu.
 • Platná kreditní nebo debetní karta nebo účet PayPal k platbě za vízum ESTA USA.
 • Platná e-mailová adresa pro příjem ESTA USA Visa do jejich e-mailové schránky.

Americké vízum pro občany Finska

Držitelé finských pasů jsou osvobozeni od vízové ​​povinnosti s ohledem na krátkou návštěvu Spojených států. Chcete-li využít této slevy na vízum, navštivte web ESTA a požádejte o povolení ke vstupu online. Americká vláda zavedla elektronický cestovní autorizační systém (ESTA) v roce 2009 jako součást programu bezvízového styku USA. Tyto informace se používají k určení, zda návštěvník představuje pro Spojené státy bezpečnostní nebo imigrační riziko. Schválený ESTA umožňuje finským státním příslušníkům navštívit Spojené státy po dobu až 90 dnů za účelem turistiky, obchodu, dopravy, medicíny nebo krátkodobého studia. Pokud plánujete zůstat v USA déle než 90 dní, měli byste požádat o obchodní vízum B1 nebo turistické vízum B2. Finští občané mohou použít schválený ESTA pro vícenásobné návštěvy Spojených států. Schválený ESTA je platný dva roky nebo do konce platnosti vašeho pasu. Pokud vaše ESTA vyprší, budete muset požádat o nové povolení. To znamená, že finští návštěvníci si již nemusí domlouvat osobní schůzku na americkém velvyslanectví nebo konzulátu a žádat o vízum osobně. Vyplnění žádosti trvá méně než 15 minut a žadatelé mohou očekávat, že obdrží svůj US ESTA elektronicky připojený k jejich pasu, obvykle do 2 pracovních dnů, často mnohem dříve.

Požadavky US ESTA pro finské občany

 • Platný cestovní pas vydaný Finskem.
 • Platná e-mailová adresa, na kterou vláda USA zašle kopii schváleného USA ESTA.
 • Platná platební metoda, jako je debetní nebo kreditní karta pro zaplacení poplatku za zpracování ESTA v USA.

Mediální komunikace
Jméno společnosti: americký úředník
Kontaktní osoba: Jinto Perethu Watson
E-mailem: Poslat email
Telefon: +1 213-617-6700
Adresa:350 S Grand Ave 1700
Město: Los Angeles
Země: Amerika
Webová stránka: www.us-visa-online.org/ha/visa/

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *