American Firman vítězí na Czech Masters v prvním evropském kole | buvolí sporty

VYSOKY UJEZD, ČESKÁ REPUBLIKA (AP) – Johannes Vermann U -68 dokončil v neděli vítězství v Check Masters a získal svůj první titul na European Tour.

Američan dokončil dva údery před Tapiem Polkanenem z Finska a dalším Američanem Seanem Crockerem s celkovým počtem 15 pod 273 v Albatros Golf Resort poblíž Prahy.

Ferman dokončil předchozí třetí nejlepší místo na European Tour na Irish Open na začátku této sezóny.

„Je to neuvěřitelné. Chci říct, hrál jsem dnes se dvěma skvělými hráči, oba hráli po celou dobu opravdu dobře,“ řekl Fermann. „V jednom okamžiku jsme byli všichni čtyři nerozhodní o vedení a já jsem se držel své hry.“ Nemůžu si myslet, že jsem vyhrál. Zítra se probudím a pak to opravdu ucítím. “

Ve druhém se zotavil z bogey se třemi ptáky ve vedení devět po zahájení kola v závěrečné sadě s bývalým šampionem British Open Henrikem Stensonem ze Švédska a Polkanenem a byl o jeden úder za vedoucím Finem.

Ferman poprvé vedl jediným výstřelem po otevření zadní devítky dalším birdie a přidání dalšího páru ve dnech 12 a 16 po bogey v den 11.

Pulkkanen si brzy udělal čtyřranný náskok, ale osmý a desátý zahodil dvě rány bogey. Po dvou vrabcích ve dnech 15. a 16. získal zpět své vedení, ale kolo dokončil s bogey a dvojitým bogey v posledních dvou jamkách 72 za remízu druhého místa na 13 pod 275.

READ  Philippe Messar z Rangers se adaptuje na novou ligu a přidává pozornost

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *