American Dairy Corporation expanduje v České republice a plánuje vývoj

Společnost investuje přibližně 4,5 miliardy Kč do nového závodu v Plzeňském kraji.

Nadnárodní společnost Ball Corporation, největší výrobce plně recyklovatelných chladicích obalů v České republice, zde rozšiřuje své aktivity.

Společnost rozvíjí svůj druhý výrobní závod v Plzeňském kraji a plánuje vybudovat vývojové centrum.

Investovala do nového závodu téměř 4,5 miliardy Kč a je vybavena nejnovějšími automatizačními technologiemi. Kromě toho nabízí vysoce kvalifikované inženýrské práce. Společnost plánuje uvést elektrárnu do provozu na podzim roku 2022.

„Plánujeme v zařízení instalovat nejmodernější automatizační zařízení, upgradovat na nejmodernější technologie, abychom snížili dopady na životní prostředí, a budeme posíleni naším nejnovějším závazkem 100% obnovitelné energie k vyrovnání našeho provozu Evropa.“ Řekl Heckard Meyer, viceprezident pro balení mléčných nápojů pro EMEA.

Investice ve výši přibližně 4,5 miliardy Kč je součástí širší strategie společnosti pro zvýšení investic v EMEA (Evropa, Střední východ a Afrika). Současně společnost zahájila montáž technického týmu, který bude dále upgradovat své automatizační a poloautomatické výrobní linky.

„S pomocí Checkinvestu jsme v kontaktu se Západočeskou univerzitou v místě a plánujeme vyslat nové kolegy, aby získali zkušenosti v našich továrnách na globální síti Bra.“Vysvětluje Radek Motor, manažer české pobočky Milk Corporation.

„Jsme rádi, že další zahraniční investor v České republice rozšiřuje své výrobní operace, a jsme rádi, že můžeme společnosti dále pomáhat.“ Říká Veronica Jazkova, ředitelka pro investice a zámořské operace, Checkinvest: „Míč je aktivní také ve vesmíru; Její produkty lze nalézt například v kosmických dalekohledech Hubble, Kepler a WISE. Proto bychom rádi vyzvali společnost, aby v budoucnu v České republice investovala do tohoto sektoru, a jsme připraveni ji v tomto ohledu podpořit. “

Czech Invest nejen aktivně podporoval českou pobočku společnosti Paul Corporation při navázání úzké spolupráce se Západočeskou univerzitou v Place, ale také uspořádal důležité setkání pro zástupce společnosti. Název setkání byl investován do plně automatizovaného závodu Milk Corporation, který by obnovil nyní nevyužívaný Brownfield. Byl nově založen v oblasti Tercy na náměstí v nově vzniklé průmyslové zóně.

READ  Česko se jednoho dne vrátí do Ruska jako velvyslanec - EURACTIV.com

V roce 2019 společnost Czech Investment pomohla společnosti získat investiční pobídku k investování do nově instalovaných technologií v celkové hodnotě 887,93 mil. Kč. V té době bylo účelem investice zlepšit procesy, efektivně využívat zdroje a schopnosti a podporovat udržitelný růst a rozvoj společnosti v regionu.

Česká republika je aktivním členem Evropské kosmické agentury a řada českých společností dodává distribuční komponenty pro evropské rakety a satelity. Mezi brněnské společnosti patří například SAP Aerospace a Frendech, 5M v Kunovis a česká pobočka společnosti Honeywell, která v České republice zaměstnává 750 inženýrů pro průzkum vesmíru.

Do vesmírných operací je zapojeno více než 60 českých společností a 20 výzkumných ústavů. Evropská agentura GNSS sídlí v Praze téměř deset let, od té doby řídí operace EU v oblasti satelitních navigačních systémů.

O společnosti Milk Corporation

Dairy Corporation nabízí spotřebitelům inovativní řešení týkající se hliníkových obalů v oblastech, jako jsou nápoje, osobní péče a domácí potřeby. Je poskytovatelem služeb vládě USA, zejména v letectví a dalších technologiích. Dairy Corporation a její dceřiné společnosti zaměstnávají více než 18 300 lidí po celém světě, s čistým příjmem 11,5 miliardy USD pro rok 2019.

Více informací je k dispozici www.ball.com A ve společnosti Cvrlikání A Facebook Stránky.

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *