Amazon India uzavřela smlouvu s Nadiawala Grandson Entertainment – ​​uzávěrka

Amazon Prime Video dnes uzavřel exkluzivní licenční smlouvu na více filmů dům Franšízový producent Nadiadwala Grandson Entertainment. Díky dohodě bude po celém světě k dispozici šest bollywoodských filmů od Sajida Nadiadwala, přičemž Amazon se stane domovem pro nadcházející filmy NGE, krátce po jejich uvedení v kinech.

Seznam filmů NGE zahrnuje Moč, Sanky, Baghi 4 A Kartik Aaryan mimo jiné bez názvu. Hrají jako Varun Dhawan, Tiger Shroff a Ahan Shetty a pochází od indických režisérů, jako je Nitesh Tiwari (cheshoreA Dangal(Ravi Audiwar)Matka), Samir Vidwans (Anandi Gopal(Saket Choudary)průměrný Ind).

TJeho filmy budou také k dispozici k zapůjčení prostřednictvím okna „Rental Early Access“ společnosti Amazon.

Sajid Nadwala, výkonný ředitel NGE, řekl: „Amazon Prime Video pomohl prolomit všechny bariéry v zábavě – geografické, jazykové i jiné. Věříme, že jsme v Prime Video našli partnera, který nejen sdílí naši vizi. poskytuje pohlcující filmové zážitky a také poskytuje globální distribuci nejlepších příběhů z indického zábavního ekosystému.

„Tato spolupráce je první celosvětově exkluzivní, vícefilmovou a víceletou dohodou NGE s Prime Video – jsme si jisti, že toto komplexní partnerství v oblasti kinematografie umožní našim připravovaným titulům cestovat za hranice geografických oblastí a přidat další hodnotu fantastickému výběru obsahu Prime Video. Svět vyprávění napříč žánry, věřím, že toto sdružení připraví cestu pro další spolupráci mezi těmito dvěma značkami.“

V Amazonu začínáme u zákazníka a pracujeme zpětně a tato spolupráce je dalším krokem ke splnění tohoto slibu,“ řekl Manish Minghani, ředitel licencování obsahu, Amazon Prime Video India ve společnosti Amazon. „Prime Video hrálo hlavní roli Výrazně rozšiřte diváckou základnu pro indické filmy napříč jazyky, a to jak v rámci země, tak na mezinárodní úrovni.“

READ  Zdarma stream doma - film denně

Tato zpráva přichází krátce poté, co Amazon odhalil 40 indických aktiv, včetně dramatických seriálů a funkcí, odhalil službu půjčování filmů a včasný přístup pro zákazníky k indickým a mezinárodním funkcím jako pronájem. Nedávno šéfové Amazon India řekli Deadline, že nepsaný tlak začne, jakmile se služba bude snažit upevnit svou místní oporu.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.