Aloy z Horizon Zero Dawn přichází na Genshin Impact

Aloe od Horizon Zero Dawn Blíží se Jinshin účinek. MiHoYo a Guerrilla Games ve čtvrtek oznámily, že se ke hře připojí Machine Hunter jako volně hrající postava.

Aloy je protagonistou Horizon Zero Dawn A přichází pokračováníA Zakázaný horizont na západ. na Horizon Zero DawnHledá odpovědi ztracené civilizace, aby zachránila svůj vlastní post-apokalyptický svět. Nyní využije svůj talent Jinshin a země Tivat.

„Spasitel z jiného světa“ bude zdarma Jinshin účinek dva hráči s exkluzivním předčasným přístupem pro hráče na PlayStation. Spolupráce mezi těmito dvěma hrami bude odemčena jako součást herních aktualizací verze 2.1 a 2.2. MiHoYo neoznámila datum vydání pro Aloy, ale uvedla, že její vzhled bude časově omezená show.

na Jinshin účinekJak se na Aloyovy předchozí turnaje hodí, bude to pětihvězdičková postava, nejsilnější ve hře. Na PlayStation 4 a PlayStation 5 přichází také se speciálním obloukem. Vývojář miHoYo sdílel tyto podrobnosti o tom, jak jej získat v tiskové zprávě:

Během verze 2.1 mohou hráči, kteří dosáhli Adventure Rank 20 nebo vyššího, po přihlášení do hry na PS5 nebo PS4 obdržet Aloy e-mailem ve hře. Mezitím mohou ostatní hráči přijímat Aloy e-mailem ve hře po přihlášení do hry na jakékoli platformě dostupné během verze 2.2.

Bezplatný čtyřhvězdičkový luk, který dává Aloy speciální podporu, lze také získat na PlayStation® exkluzivně během v2.1 a v2.2 pro hráče, kteří dosáhli Adventure Rank 20 nebo vyšší.

Oznámení přichází po vydání Jinshin účinek již dávno 2.0 Aktualizace Inazuma, který přidal nový region a přinese do hry nové postavy.

Aloy prošla více než jedním světem. V dubnu se připojila Je to elektronická hra jako hratelná postava. Více podrobností Jinshin účinek Crossover bude odhalen později, podle tiskové zprávy miHoYo.

READ  DuckDuckGo nyní buduje svůj vlastní desktopový prohlížeč

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *