Allwynovy předpovědi z loterie byly považovány za „nerozumné“, jak se Camelotovým očím líbilo

Pondělí 04.07.2022 8:20

Nezávislí hodnotitelé Allwynovy vítězné show National Lottery označili prognózu příjmů za „nepřiměřenou“ a nesoucí „vysoký stupeň rizika“, protože se zdá, že právní bitva o lukrativní smlouvu bude pravděpodobně pokračovat.

Jak jsem zmínil časyHodnotitelé uvedli: „Návrh se zdá být dobře zpracovaný s technickým řešením, které se zdálo být ambiciózní, ale uvěřitelné,“ dodali, že předávání návrhu je spojeno s riziky.

Soutěž byla bodována na základě dobrých důvodů, jejich podnikatelských záměrů a „rizikového faktoru řešení“.

Komentáře by tedy mohly být pro Allwyna obrovskou ranou, o níž se předpokládá, že během desetileté licence získá 38 miliard liber.

Poté, co minulý týden prohrála právní bitvu o zablokování udělení licence českému konkurentovi, je Camelot připravena předložit svůj případ odvolacímu soudu a rovněž požadovat samostatné odškodnění u soudu koncem tohoto roku v rámci nabídkového řízení.

Škody by mohly dosáhnout až 600 milionů liber a předseda Komise pro hazardní hry Andrew Rhodes minulý týden připustil, že peníze mohly být získány z dobrých důvodů v Národní loterii.

Camelot, který je ve vlastnictví Ontarijského učitelského penzijního programu, provozuje loterii od jejího založení v roce 1994.

Komise pro hazardní hry uvedla, že se připravuje na oficiální udělení licence Allwynovi a „připravuje se na soud ohledně různých nároků“, pevně věří, že provedla „spravedlivou a energickou soutěž“.

READ  Přestupové kolo Arsenalu: Arsenal porazil hvězdné cíle Dušana Vlahoviče a Lyonu

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *