Aljašský guvernér má pozitivní testy na COVID-19

Kancelář guvernéra Aljašky Mika Donleviho (vpravo) oznámil, že uzavřel smlouvu s COVID-19, oznámila jeho kancelář ve středu.

Kancelář Dunlevi Řekl ve svém prohlášení Původně byl v neděli testován negativně poté, co byl identifikován jako blízký kontakt s někým, kdo měl ráno pozitivní test. Karanténa začala snižovat potenciální vystavení ostatním.

Guvernér byl v pořádku až do úterního večera a ve středu ráno to zopakoval. V prohlášení se uvádí, že test byl pozitivní.

Denileviho úřad uvedl, že v současné době nejsou známy žádné blízké kontakty s guvernérem, protože byl v období nákazy v karanténě. Sleduje ho Ann Zinke, hlavní lékařka aljašského ministerstva zdravotnictví a sociálních služeb a ošetřovatelův guvernér.

Byla to Dolphinova kancelář Vydal prohlášení V pondělí, což naznačuje, že k blízkému kontaktu došlo v sobotu. Jeho izolace začala v neděli, kdy byl podle prohlášení informován o hovoru.

Podle něj nejméně čtyři zaměstnanci společnosti Dunleavy měli v říjnu pozitivní test na COVID-19. Anchorage Daily News.

Jeff Tourney, zástupce ředitele pro komunikaci v Donleviho kanceláři, řekl The Hill, že guvernér ještě nebyl očkován a plánuje se očkovat, pokud bude mít nárok na státní plán očkování.

Aljaška zmínil V úterý 175 nových případů koronaviru, čímž se jejich celkový počet zvýšil na 55 736. Stát od začátku epidemie hlásil 287 úmrtí.

READ  Karen zaútočí na černocha poté, co poprvé sloužil v hotelu Hilton v Rio de Janeiru

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.