Aljašský guvernér má pozitivní testy na COVID-19

Kancelář guvernéra Aljašky Mika Donleviho (vpravo) oznámil, že uzavřel smlouvu s COVID-19, oznámila jeho kancelář ve středu.

Kancelář Dunlevi Řekl ve svém prohlášení Původně byl v neděli testován negativně poté, co byl identifikován jako blízký kontakt s někým, kdo měl ráno pozitivní test. Karanténa začala snižovat potenciální vystavení ostatním.

Guvernér byl v pořádku až do úterního večera a ve středu ráno to zopakoval. V prohlášení se uvádí, že test byl pozitivní.

Denileviho úřad uvedl, že v současné době nejsou známy žádné blízké kontakty s guvernérem, protože byl v období nákazy v karanténě. Sleduje ho Ann Zinke, hlavní lékařka aljašského ministerstva zdravotnictví a sociálních služeb a ošetřovatelův guvernér.

Byla to Dolphinova kancelář Vydal prohlášení V pondělí, což naznačuje, že k blízkému kontaktu došlo v sobotu. Jeho izolace začala v neděli, kdy byl podle prohlášení informován o hovoru.

Podle něj nejméně čtyři zaměstnanci společnosti Dunleavy měli v říjnu pozitivní test na COVID-19. Anchorage Daily News.

Jeff Tourney, zástupce ředitele pro komunikaci v Donleviho kanceláři, řekl The Hill, že guvernér ještě nebyl očkován a plánuje se očkovat, pokud bude mít nárok na státní plán očkování.

Aljaška zmínil V úterý 175 nových případů koronaviru, čímž se jejich celkový počet zvýšil na 55 736. Stát od začátku epidemie hlásil 287 úmrtí.

READ  Hněv Číny na zahraniční značky pomáhá domácím oponentům

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *