Alexander Skarsgård mluví s Kirsten Dunst o slasti a bolesti

Alexander Skarsgård mluví s Kirsten Dunst o slasti a bolesti

DUNST: Co tě dělá šťastným? české pivo?

SKARSGÅRD: Ještě jednou české pivo.

DUNST: [To her son] Chcete se zeptat Alexe, jaké je jeho oblíbené cukroví? Zeptám se ho. Jaký je váš oblíbený dezert?

SKARSGÅRD: To je skvělá otázka. Miluji lékořicovou sůl.

DUNST: Většina lidí, kteří to čtou, si pravděpodobně myslí, že je to příliš nechutné, ale mně se to také líbí.

SKARSGÅRD: Je to získaný, vyvíjející se vkus pro lidi, jako jsme my, Kirst.

DUNST: Kdo tě děsí, Alexi?

SKARSGÅRD: Někdy mám tendenci se vyděsit.

DUNST: Co mě někdy děsí, je rozlehlost vesmíru. Prostě se vznášíme ve vesmíru, zemřeme a narodíme se. Kdybych se do toho zapletl, začalo by mě to trochu děsit.

Veškeré oblečení od Hermes.

SKARSGÅRD: Bojím se vlastního ega.

DUNST: [Laughs] Co vám dělá pohodlí?

SKARSGÅRD: Výjezd na souostroví mimo Stockholm. Moje máma žije na ostrově v Baltském moři. V zimě jsme se tam sprchovali.

DUNST: Skočíš do mrazivé vody? Chápu ten koncept, ale také se mi líbí, ne, děkuji. Nech mě být v teplé vířivce a sledovat, jak všichni pijete vernet.

SKARSGÅRD: Skočíte do vody a je mrazivá zima, ale pak se dostanete dovnitř a posadíte se ke krbu. Já v podstatě na 1,58 sekundy.

DUNST: Skočil jsem do zamrzlého jezera, hned jsem skočil. Probudí vás to způsobem, který nic jiného nedělá. Nikdo nemůže předvídat budoucnost, ale co si přeješ od své budoucnosti?

SKARSGÅRD: Právě jsem se k tobě připoutal, tohle je moje budoucnost.

DUNST: Říkáš: „K čertu s tou otázkou.“ Chcete mít jednou děti? Chcete návod? Mimochodem, kde bydlíš?

SKARSGÅRD: Svůj čas jsem rozdělil mezi New York a Stockholm, protože moje rodina je ve Stockholmu. Jen doufám, že budu zvědavý, i když budu starší. Mám několik kolegů a přátel, u kterých mám pocit, že zvědavost s věkem mizí.

READ  Jihokorejský generální ředitel OTT hovoří o původním plánu ve výši 900 milionů dolarů - termín

DUNST: Jak stárneme, doufáme, že budeme stále divnější a úžasnější. Myslím, že s přibývajícím věkem je důležité obklopovat se mládím.

SKARSGÅRD: Moje babička byla taková, moje oblíbená lidská bytost. Bylo jí jedno, co si o ní lidé myslí. Řekla by cokoliv. Až do dne své smrti měla tuto překvapivou zvědavost. Chtěla se učit, zkoušet nové věci, poznávat nové lidi, nejen chřadnout.

DUNST: Nikdy jsem moc neodcházel z domova a všechno dělám na Zoomu. Cítím se tak trochu dusno, trochu sysel. Je to tak úžasné psí síla Je to venku a všichni to milují, ale nedostanete na to žádnou zpětnou vazbu.

SKARSGÅRD: Cítíte se svým způsobem surrealisticky? Jako že se to nestalo?

DUNST: Trochu. Dělám vlasy a make-up pro Zooms, dělám rozhovory a podobné věci a pak jsem s dětmi celý den v teplákách. Buď udělám svačinu, nebo si udělám vlasy a make-up. Nejde to dohromady. Dovolte mi, abych se vrátil k těmto otázkám. Ke komu se cítíte nejblíže? Kdo je zase tvůj bláznivý švédský přítel? Jak se jmenuje?

SKARSGÅRD: Dáda?

DUNST: Dada, ano. Jsi ještě v kontaktu s Dádou?

Skarsjord: Žije v mém bytě ve Stockholmu.

DUNST: Samozřejmě, že ano. Miluji tohoto muže. Když si vzpomenu na výrobu SadnesBylo to jedno z nejzábavnějších období, které jsem ve filmu zažil, a je to doslova ta nejvíce frustrující věc.

SKARSGÅRD: Když se dívám na tento film, myslím jen na to, jak moc jsme se bavili. Snad jediný způsob, jak překonat tak frustrující film, bylo pobavit se.

Všechno oblečení Gucci.

DUNST: Připadal jsem si jako na hereckém táboře. Přes léto jsme byli ve Švédsku a tam byly hudební festivaly. Nešel jsem tancovat navždy. Myslím, že jsi udělal mnohem víc než já, protože jsem samozřejmě musel být v bezpečí i pro své děti. Nechtěla jsem hned po dalším miminku pracovat, protože bych další miminko neměla. Chtěl jsem si znovu užít rané fáze toho a ne se hned vrátit do práce. Stejně nebylo nic, co bych chtěl udělat. Nyní jsem velmi připraven. No, Alexi, co je nejlepší na tom být Švédem?

READ  Ivan Marinovic začíná natáčet svůj druhý celovečerní film Forever Hold Your Peace

SKARSGÅRD: Když na sebe lidé křičí a situace se polarizuje, vždycky můžete říct: „Hej, já jsem Švéd, nevím. Jsem uprostřed, jsem tady.“ Nemusíte zaujmout stanovisko. je perfektní.

DUNST: Kdo byl první film, který se vám líbil?

SKARSGÅRD: Moje první láska byla Jessica Lange, když jsem byl malý a sledoval jsem to Tootsie. Cítil jsem motýly.

DUNST: Poslouchej, to je dobrý vkus.

SKARSGÅRD: Neměl jsem ponětí, co to bylo. Prostě jsem věděl, že chci tu dívku zpátky na obrazovku.

DUNST: Můj syn opravdu miluje Daisy Duck. Jsou to řasy.

SKARSGÅRD: Má skvělé řasy. Také to, že nenosí žádné kalhoty.

DUNST: Ach můj bože. Ve všem, co sledujeme, má šortky. Teď je skromnější. Chceš ještě něco říct? Je skvělé, že jsi na obálce. Mám rád Rozhovor časopis.

SKARSGÅRD: Budu pracovat na našem dalším projektu s celým klanem Skarsgård, tebou a Jesse.

DUNST: To by byl můj sen.

SKARSGÅRD: Stejně tak.

Kabát Salvatore Ferragamo. Kraťasy od Loewe. Klobouk Gucci.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *