Aldi otevírá britské obchody brzy každou neděli během Euro 2020

Prodejny Aldi po celé zemi se otevřou brzy v neděli v rámci přípravy na zahajovací anglický zápas Euro 2020 proti Chorvatsku – a každou neděli během velmi očekávaného fotbalového turnaje.

Zápas Tří lvů začíná v neděli ve 14 hodin, když hrají tým, který je porazil v semifinále mistrovství světa 2018.

Aldi obchody v Anglii a Walesu se otevřou o půl hodiny dříve na oslavu této příležitosti.

Otevírací doba bude pokračovat celé neděle brzy v létě, aby zákazníci ve Velké Británii měli možnost navštívit místní obchod v klidnější době.

Richard Thornton, ředitel komunikace společnosti Aldi UK, uvedl: „Nemůžeme se dočkat, až se tento víkend rozběhne fotbal, a chceme našim zákazníkům pomoci, aby si turnaj užili co nejvíce.

„Otevření dříve poskytne fanouškům více času, aby se zásobili kvalitními Aldi obchody, které potřebují, aby si mohli užít fotbal.“

Aldi dnes oznámil přechod na sociální média.

Očekávané Euro 2020 bylo kvůli koronaviru odloženo z loňského roku.

Několik her se koná ve 12 městech po celé Evropě, přičemž se má konat Spojené království, včetně finále ve Wembley 11. července.

Anglie, vedená Garethem Southgateem, je široce očekávaná jako jedna z favoritů turnaje, protože ve skupinových zápasech čelí Chorvatsku, České republice a úhlavnímu rivalovi Skotsku.

Poté, co úžasný tým v roce 2018 dosáhl semifinále mistrovství světa v Rusku, panuje v Anglii nový optimismus.

Po nedělním zápase s Chorvatskem, šanci pomstít svůj zármutek ze Světového poháru, nastoupí Three Lions příští pátek ve Wembley proti Skotsku.

READ  V první polovině roku 2021 Prahu navštívilo necelých 300 000 zahraničních turistů

Poté v úterý 22. června zahrají Českou republiku, po které doufají, že se dostanou ze skupinové fáze.

Očekává se, že euro 2020 dá britské ekonomice tolik potřebnou podporu.

Očekává se, že hospody budou mít nárazové léto, zatímco turnaj by měl vložit 1 miliardu liber do ekonomiky zničené pandemií prostřednictvím piva a grilování.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *