Albánské denní zprávy

Albánská předsedkyně Zákonodárného sboru Lindita Nicola v pondělí přijala v Senátu ČR zástupce Výboru pro veřejnou správu, regionální rozvoj a životní prostředí, kterému předsedá místopředseda Senátu John Hornick.

Nikola během setkání ocenil velmi dobré a seriózní politické vztahy mezi oběma zeměmi a poděkoval České republice za podporu při překonávání následků zemětřesení z 26. listopadu 2019 a snahu o uhašení požáru. V létě 2021 u nás.

„Velmi si vážíme silné podpory České republiky evropské perspektivě Albánie a západního Balkánu. Albánie pohlíží na Českou republiku jako na ‚právníka‘ na naší cestě do EU.

Mezitím se uskutečňují přátelské vztahy mezi oběma zeměmi a obyvateli obou zemí v oblastech hospodářské a obchodní spolupráce, cestovního ruchu, veřejného pořádku a bezpečnosti, spolupráce v rámci NATO, vzdělávání, kultury a podpory regionálních iniciativ.

Místopředseda Senátu John Hornick, předseda výboru pro veřejnou správu, regionální rozvoj a životní prostředí Zby?N Linhart a členové delegace ocenili a znovu potvrdili úspěchy Albánie v hospodářském rozvoji a integraci demokratických institucí. Podpora z České republiky k zahájení jednání. již brzy.

Místopředseda Senátu John Hornick pozval předsedkyni Zákonodárného sboru Linditu Nicolovou na oficiální návštěvu Senátu České republiky.

READ  Dnešní fotbalové tipy: Vystoupí Arsenal Česko z Evropské ligy v Praze?

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.