Albánské denní zprávy

Albánská předsedkyně Zákonodárného sboru Lindita Nicola v pondělí přijala v Senátu ČR zástupce Výboru pro veřejnou správu, regionální rozvoj a životní prostředí, kterému předsedá místopředseda Senátu John Hornick.

Nikola během setkání ocenil velmi dobré a seriózní politické vztahy mezi oběma zeměmi a poděkoval České republice za podporu při překonávání následků zemětřesení z 26. listopadu 2019 a snahu o uhašení požáru. V létě 2021 u nás.

„Velmi si vážíme silné podpory České republiky evropské perspektivě Albánie a západního Balkánu. Albánie pohlíží na Českou republiku jako na ‚právníka‘ na naší cestě do EU.

Mezitím se uskutečňují přátelské vztahy mezi oběma zeměmi a obyvateli obou zemí v oblastech hospodářské a obchodní spolupráce, cestovního ruchu, veřejného pořádku a bezpečnosti, spolupráce v rámci NATO, vzdělávání, kultury a podpory regionálních iniciativ.

Místopředseda Senátu John Hornick, předseda výboru pro veřejnou správu, regionální rozvoj a životní prostředí Zby?N Linhart a členové delegace ocenili a znovu potvrdili úspěchy Albánie v hospodářském rozvoji a integraci demokratických institucí. Podpora z České republiky k zahájení jednání. již brzy.

Místopředseda Senátu John Hornick pozval předsedkyni Zákonodárného sboru Linditu Nicolovou na oficiální návštěvu Senátu České republiky.

READ  Česká republika může znovu zavést omezení nelegální migrace na své hranici se Slovenskem

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.