Albánie vs Česká republika Predikce, sázkové tipy a kurzy │ 12. října 2023

Albánie vs Česká republika Predikce, sázkové tipy a kurzy │ 12. října 2023

Kvalifikace na Euro 2024. 7. kolo
Stadion: Air Albania Stadium (Tirana)
12. 10. 2023 21:45

Tipněte si kvalifikační zápas UEFA Euro 2024, který se bude konat 12. října. Kdo bude nejsilnější? Zkontrolujte podmínky týmu! K dispozici je mnoho možností sázení.

Získejte uvítací bonus!

Albánci mají za sebou velmi dobrý kvalifikační turnaj a mají reálnou šanci kvalifikovat se do závěrečné části Eura 2024. Balkánská reprezentace začala porážkou s Poláky, poté odehrála čtyři zápasy a znovu neprohrála: tři výhry a jeden zápas. kreslit. Albánská reprezentace před sedmým kolem ovládla skupinu E s 10 body o dva body před Českem a Moldavskem. Albánci byli v září Češi neporaženi. Zápas skončil výsledkem 1:1 a Polsko vyhrálo 2:0. Nutno podotknout, že 80 % zápasů, kterých se Albánci zúčastnili kvalifikace na Euro 2024, bylo remízovaných, což znamená, že skončily remízou (2,5).


Češi jsou dva body za Albánci, ale mají zápas ve hře, což znamená, že vedou skupinu, co se týče ztracených bodů. Český tým nedosáhl na žádnou porážku, vyhrál dva zápasy a dvě remízy. V září 2023 sehráli Češi jeden oficiální zápas proti Albáncům, který skončil remízou 1:1. Český tým v tomto období sehrál i přátelské utkání s Maďarskem, které rovněž skončilo remízou 1:1.


Oba týmy v kvalifikaci o Euro 2024 se ukazují jako poměrně nízké týmy. Albánci a Češi odehráli na turnaji pouze dva zápasy a za zmínku stojí, že oba nastoupili proti stejnému soupeři, Faerským ostrovům. První zápas mezi oběma celky skončil remízou 1:1 a věříme, že trend nízké branky soupeře bude pokračovat. Pokud jde o výsledek, nedivili bychom se, kdyby druhý zápas skončil bez vítěze.

READ  Atletika Chopra získává indické historické oštěpové zlato

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *