Alabama NewsCenter – víkendové akce zahrnují Magic City Art Connection, koncerty a sporty v Can’t Miss Alabama: The Alabama Weather Blog

Od Shirley Jackson

Magic City Art Connection
39. výroční výstava Magic City Art Connection Exhibition (MCAC) se koná od 22. do 24. dubna v národní historické pamětihodnosti Sloss Furnaces. Největší festival venkovního umění v centru Birminghamu ožívá explozí uměleckého talentu, pohledů, zvuků, chutí a vůní. Místní umělec Dan Bynum, který je v MCAC od roku 1999, se objeví ve stanu #230 s 20 uměleckými díly. Bynum vyzdvihne své dětské vzpomínky na výlety a dovolené. Festival také vyzdvihne vizuální umělce z celé země spolu s Corks & Chefs: A Taste of Birmingham, workshopy Imagination Children’s Art Festival, scénická představení, speciální instalace a výstavy, kavárna a mnoho dalšího. Podrobnosti o účasti najdete v části Nejčastější dotazy.

Divadlo Red Mountain uvádí „Once“
Užijte si muzikál „Once“ v birminghamském Red Mountain Theatre (RMT) do neděle 24. dubna. Druhá inscenace roku na hlavní scéně RMT získala v roce 2012 osm cen Tony, včetně cen za nejlepší hudbu, a v roce 2013 cenu Grammy za nejlepší divadelní album. „Once“ je jedinečný muzikál, kde orchestr a herci tvoří jedno. RMT zjistila, že zatímco Birmingham nabízí solidní příležitost pro talentované herce, k obsazení některých rolí byl nezbytný národní výzkum. Na motivy stejnojmenného filmu ověnčeného Oscarem je „Once“ o irském hudebníkovi a českém imigrantovi, které spojuje láska k hudbě. Jejich přátelství a hudební vášeň rostou, když ho přesvědčí, aby pomocí písně obnovil starou pochodeň, ale vše se zkomplikuje, když dívka prozradí, že se snaží usmířit se svým manželem. Informace o představeních a odkaz na koupi vstupenek naleznete zde.

Blog AlabamaWx Weather vám rád přináší úryvek z tohoto článku prostřednictvím partnerství s Alabama NewsCenter. Můžete vidět celý příspěvek zobrazující všechny fotografie, videa a odkazy spojené s kliknutím tady.

READ  Jen některé z celebrit, které byly letos spatřeny v New Jersey

kategorie: Všechny publikace, zprávy partnerů

O autorovi (profil autora)

Alabama News Center vypráví příběhy lidí a společností, které pohánějí státy Alabama, a snaží se, aby Alabama byla skvělým místem pro život a práci.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.