Al-Jarrah, 48 let, píše před svou smrtí nekrolog

Lékař z Ohia, který minulý týden zemřel, napsal svůj vlastní neobvyklý nekrolog a řekl, že ve 48 letech potkal „nečekaný, ale úžasný“ konec jeho divokého a bláznivého života.

Nebylo jasné, jak 27. dubna zemřel Dr. Thomas Lee Flanigan, ale klaun se o sobě zmiňoval jako o „zázvorovém bohu chirurgie a triku“ a prohlásil, že svou směnu dokončil jako „americký vulgární“ nekrolog.

„Ano, připojil jsem se k princezně Dianě, Johnu Belushimu a Stevovi Irwinovi, lovci krokodýlů, kteří odcházeli, zatímco jsem byl stále na vrcholu své hry jako superhrdina, který vypadá téměř příliš dobře, než aby to byla pravda,“ napsal v nekrologu zveřejněno na Legacy.com.

Vojenský veterán, ženatý a otec tří dětí, uvedl, že se původně oženil se svou ženou Amy kvůli vtipům jejího manžela a z otcových vtipů zplodil tři děti.

Thomas Flanigan
Není jasné, jak 27. dubna zemřel Dr. Thomas Lee Flanigan.
Sociální síť Facebook

Řekl: „Nezklamalo to.“ „Myslím vtipy, ale Amy a děti byly také dobré.“

Nekrolog líčí některé z Flaniganových životních zkušeností, které zahrnují „sopky na Havaji, egyptské pyramidy a dokonce i vznik fritéz“.

Nekrolog řekl, že dosáhl hodnosti plukovníka, zachránil život jako lékař a provedl uspokojivou plastickou a rekonstrukční chirurgii.

Jeho opravdovými staršími knihami jsou otcovy vtipy, novoroční zprávy a memy na Facebooku.

„Co bys byl na tomto světě, kdyby nebyl světelný maják, který svítí na ty, kteří nemohli skenovat internet pro své veselé a zábavné komedie?“ Řekl.

„Myslím, že se snažím říct, že jsi vítán a dlužíš mi hodně času.“

Dále říká, že jel v nádherném západu slunce po náboru s novou jednotkou.

Thomas Flanigan
Thomas Flanigan řekl, že svůj čas ukončil „jako velké americké klišé“ v nekrologu.
Sociální síť Facebook

„Vzhledem k neznámé kosmické povaze mé další mise to bude náš poslední kontakt. Zničí se to za pět minut,“ řekl nekrolog.

Řekl, že jeho místo pobytu je nyní přísně tajné, ale navázal nová přátelství se jmény Elvis a Kenny.

READ  Everquest II představuje nové loot boxy a okamžitě je zkontroluje

Nekrolog řekl: „Tomův kostel je uzavřen pro podnikání, ale prosím, pořád mě uctívejte, zapalujte svíčky a posílejte peníze.“ „Znáte dohodu.“

Probuzení je naplánováno na čtvrtek v Toledu a v pátek bude následovat speciální rodinná oslava.

Někteří pacienti a přátelé přivolali lékaře do vzpomínek online. Jeden pacient uvedl, že Flanigan je jako Superman.

Řekla: „Nikdo nechce slyšet, že jejich superhrdina je mrtvý, ale modlím se k Bohu, aby věděl, jak úžasný byl pro mnohé, zvláště pro mě.“

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *