Aktualizovaný nástroj pro návrh kabelů od Pickering Interfaces přidává více funkcí pro spolupráci, základní správu projektů a zabezpečení

Aktualizovaný nástroj pro návrh kabelů od Pickering Interfaces přidává více funkcí pro spolupráci, základní správu projektů a zabezpečení

Clacton-on-Sea, Anglie – (pracovní drát) –Výběrová rozhraníDnes, lídr v modulárních řešeních pro konverzi signálu a simulaci pro použití v elektronickém testování a ověřování, oznámil zásadní upgrade svého systému Nástroj pro návrh kabelů (CDT). Před šesti lety Pickering představil CDT, aby usnadnil a urychlil testovacím inženýrům výběr a vytváření propojovacích řešení pro jejich testovací systémy. Nejnovější verze má podobný vzhled a chování jako původní verze, ale obsahuje mnoho nových funkcí na základě zpětné vazby od uživatelů.

Novinkou nástroje je projektový manažer; Jeho primárním účelem je organizovat návrhy do struktury složek projektu. Tyto složky lze sdílet s ostatními uživateli, což poskytuje přístup k připojení k projektu, přílohám, historii a dalším funkcím. Projektový manažer také řídí přístup ke sdíleným návrhům a spravuje vlastní knihovnu návrhů, což je knihovna uživatelských návrhů.

Zprávy lze nyní v rámci nástroje odesílat a přijímat dalším uživatelům a technikům Pickeringu. To zlepšuje pracovní tok a pomáhá se schvalovacím procesem, poskytuje možnost sledovat změny a udržovat veškerou komunikaci související s návrhem na jednom místě. Proces předkládání návrhů byl výrazně zjednodušen a kromě toho, že je více spolupracující, je CDT společnosti Pickering nyní bezpečnější. Neoprávnění uživatelé mohou návrh pouze prohlížet a nikoli jej upravovat, čímž se snižuje výskyt chyb. Designy lze také uzamknout.

Keith Moore, CEO, Pickering Interfaces, komentuje: „Výběr konektorů a kabelů pro testovací nastavení může být složitý proces, jehož výsledkem je značná investice času a peněz. Návrh kabelů je možná poslední výzvou při vývoji testovacího systému. Nicméně, musí to být péče a odbornost, protože správná kabeláž je zásadní pro marketing testovaných produktů. Pokud není testovací technik odborníkem na kabeláž, může být výzkum vodičů a konektorů skličující. Proto se nástroj Pickering’s Cable Design Tool stal cenným nástrojem pro testování. inženýři, kteří navrhují vlastní kabeláž pro testování funkčnosti systémů. Nová verze přidává více funkcí pro spolupráci, správu klíčových projektů a zabezpečení.“

READ  Neporazená česká dvojice si získala titul

Aktualizovaný nástroj pro návrh kabelů Pickering je nyní zdarma k použití při návštěvě www.pickeringtest.com/cdt.

Dokončený návrh může být předložen doručovacímu oddělení Pickering nebo jakémukoli dodavateli kabelů k výrobě. Kromě toho divize Connect nabízí řadu vysoce kvalitních standardních kabelů pro podporu mnoha aplikací. Standardní tříletá záruka společnosti Pickering se vztahuje na všechny propojovací produkty.

Navrhněte, nasaďte a udržujte svůj vlastní automatizovaný testovací systém

O rozhraních pro výběr

Pickering Interfaces navrhuje a vyrábí modulární systémy pro konverzi a simulaci signálu pro použití při elektronickém testování a ověřování. Nabízíme největší výběr spínacích a simulačních produktů pro PXI, LXI, USB a PCI aplikace. Na podporu těchto produktů poskytujeme také kabelová a konektorová řešení a diagnostické testovací nástroje spolu s aplikačním softwarem a ovladači vytvořenými naším interním softwarovým týmem.

Produkty Pickering jsou vybírány v osvědčených testovacích systémech po celém světě a mají pověst pro poskytování vynikající spolehlivosti a hodnoty. Pickering Interfaces působí globálně s přímými operacemi ve Spojených státech, Spojeném království, Německu, Švédsku, Francii, České republice a Číně, spolu s dalším zastoupením v zemích po celé Americe, Evropě a Asii. V současné době poskytujeme služby všem elektronickým průmyslům včetně automobilového, leteckého, obranného, ​​energetického, průmyslového, telekomunikačního, lékařského a polovodičového. Pro více informací o produktech pro simulaci a přepínání signálů nebo o prodejních kontaktech prosím navštivte www.pickeringtest.com.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *