Aktualizace Valkyrie Elysium je nyní k dispozici – přidává Hilde’s Vengeance, The Seraphic Gate a nové režimy obtížnosti

vydavatel Square Enix a vývojář Soleil Ty máš hruď Bezplatná aktualizace pro Valkyrie Elysium pro PlayStation 5 A Playstation 4, který přidává režim „Hilde’s Vengeance“, obsah koncovky „The Seraphic Gate“ a dva nové režimy obtížnosti. Aktualizace bude také součástí PC (pára), kdy se spustí 11. listopadu.

Podrobnosti získáte níže.

Nový obsah: Hilde’s Vengeance

Valkyrie Elysium

Pokud jste dohráli Valkyrie ElysiumHildu budete znát. Tato záhadná postava si v průběhu příběhu rozumí s hlavním hrdinou – je sebevědomá, sarkastická a naprosto cool.

Je to také hvězda bezplatného bonusového obsahu přicházejícího do hry! Jmenuje se „Hilde’s Vengeance“ a je přístupný z hlavní nabídky a nabízí zcela nový zážitek.

Hrajete samotnou Hildu. Je na misi, aby se pomstila Všemu otci Odinovi – a proseká si cestu přes všechny překážky, které se jí postaví do cesty. Nebo přesněji budete.

Valkyrie Elysium

Hraní za Hildu má jiný pocit než hlavní kampaň. Je to úplně jiný druh Valkyrie s vysoce zasaženými útoky, charakteristickou halapartnou a jedinečným stromem dovedností. Nemá žádného Einherjara, který by mohla přivést do bitvy, ale má čtyři Stínové služebníky, kteří jí mohou pomáhat v bitvách, a také širokou škálu božských umění, kterými ji vybaví.

Stručně řečeno, je to neuvěřitelně zábavné hrát – pro každého, kdo touží po dalších úžasných bojích… Užijte si to!

Valkyrie Elysium

Dva nové režimy obtížnosti: „Very Hard“ a „Valkyrie“

Pokud hru hrajete od jejího spuštění, možná jste se stali silnou rukou při fackování zombíků. Tak pojďme zvýšit sázky!

„Very Hard“ je nová úroveň obtížnosti, která do hry přidává další výzvu. Budete muset používat své dovednosti a Einherjar opatrně a využívat nepřátelské slabiny při každé příležitosti, abyste prošli každou bitvou bez úhony.

READ  Steam nyní může streamovat hry v 8K rozlišení a mysleli jsme na vás hned

Ale možná to nestačí. Pokud máte pravou duši Valkýra (nebo jste jen žrout trestu), můžete převzít status „Valkýra“. Toto je skutečný test vaší strategie, dovedností a reflexů – hodně štěstí!

serafský portál

Valkyrie Elysium

Dokončili jste hlavní kampaň a dovedli Hilde’s Vengeance k dramatickému závěru – co bude dál? Seraphic Gate čeká.

Tato nová funkce přináší vzrušující obsah na konci hry, který vám umožní otestovat vaše bojové schopnosti proti vlnám nepřátel – a proti času.

Půjdete patro po patře, setkáte se s různými skupinami nepřátel, některými bossy se specifickou sadou dovedností, Einhergary, božským uměním a předměty. Pokaždé, když se posunete nahoru, vaše výbava se změní – je na vás, abyste přišli na to, jak použít nástroje, které máte k dispozici, abyste zdolali každou výzvu.

Valkyrie Elysium

Tento režim otestuje vaše chápání nepřátel, jejich slabin a vašich zdrojů Řízení– Vědět, kdy zplodit drahocenný předmět nebo uvolnit božské umění, je klíčem!

Hilde’s Vengeance a Seraphic Gate lze hrát po dokončení jednoho z mnoha konců dostupných v této hře. Jsou nejvyšší výzvou pro každého Valkyrie Elysium Player – Velmi zábavný způsob, jak ukončit svůj zážitek ze hry. Hodně štěstí a Bůh vám žehnej!

Valkyrie Elysium

. bezplatná aktualizace Valkyrie Elysium Dnes je k dispozici pro hráče PlayStation 5 a PlayStation 4 a stáhne se automaticky při spuštění hry. Je přímo součástí Steam verze, která se spustí v pátek 11. listopadu 2022!

Valkyrie Elysium Nyní k dispozici pro PlayStation 5 a PlayStation 4.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.