Aktualizace o nejnovějších sportech | Celostátní zprávy od The Associated Press

NFL-PATRIOTS / The Hawks

Falcons hostí Patriots v odvetném zápase Super Bowlu 2017

ATLANTA (AP) – Čtvrteční zápas NFL je odvetou Super Bowlu 2017. New England Patriots si při návštěvě Atlanty Falcons připíšou páté vítězství v řadě.

Patriots 6-4 perfektně balancovali za nováčkovým quarterbackem Macem Jonesem, když ve svém posledním zápase porazili Browns 45-7. 4-5 Falcons byli na druhé straně porážky z minulého týdne, v prvním poločase prohrávali 36-3 na cestě k prohře 43-3 s Dallas Cowboys. Quarterback Matt Ryan se bude snažit vrátit z nejhůře hodnocené hry své 14leté kariéry.

Ryan je jedním z hrstky hráčů, kteří opustili tým, který prohrál s Patriots vedenými Tomem Bradym v Super Bowl 51, kdy se New England vzpamatovala ze zpoždění 28-3 a porazila Hawks 34-28 v prodloužení. Ryan říká, že ten mizerný večer už dávno vložil do zpětného zrcátka.

Tenisový žebříček po celý rok

Barty zakončil svůj rok jako #1 na WTA Tour potřetí v řadě

Svatý. PETERSBURG, Florida (AP) – Wimbledonská šampionka Ash Party je na čele žebříčku WTA ve dvouhře už třetí sezónu za sebou.

25letá Australanka se připojila k Sereně Williamsové, Stevie Grafové, Martině Navrátilové a Chris Evertové jako jediné ženy, které se na konci roku dostaly do žebříčku třikrát za sebou. Tento týden je Bartyová 95. v řadě na čele WTA a 102. celkově. Červencový titul v All England Clubu Barty byl jejím druhým grandslamovým titulem. Vyhrála také French Open 2019. V této sezóně vedla 42:8.

Kateřina Sinyaková se podruhé dostala do čela žebříčku čtyřhry. Pětadvacetiletý Čech vyřadí svůj titul ve středu na finále WTA Finals v mexické Guadalajaře spolu s deblovou partnerkou Barborou Krijkovou. Společně vyhráli French Open a zlatou medaili na olympijských hrách v Tokiu, což je součástí celkového počtu pěti titulů ve čtyřhře Sinyakové v roce 2021.

READ  Kvitová přežije Rossovo vyděšení v otvíráku v Sydney

Bartyová také posbírala pět titulů, od 42 do 8. Naposledy startovala na US Open v září a v říjnu oznámila, že pro rok skončila a do finále WTA nenastoupí.

Tenis-čína-meto

Podezření ohledně e-mailu čínské tenisové hvězdy vyvolává obavy o bezpečnost

Tchaj-pej, Tchaj-wan (AP) – Čínská profesionální tenistka se neobjevila na veřejnosti od té doby, co obvinila bývalého vysokého vládního úředníka ze sexuálního napadení za to, že údajně poslal e-mail s tvrzením, že je v bezpečí, a že toto tvrzení je nepravdivé. Dopis však pouze umocnil obavy o její bezpečnost a požadoval informace o její bezpečnosti a místě pobytu.

Steve Simon, prezident a generální ředitel Tenisové asociace žen, zpochybnil pravost toho, co čínská státní média uvedla, že jemu adresovaný e-mail, který je podle Pinga bezpečný, a že obvinění z napadení jsou nepravdivá. Simon vyzval k úplnému vyšetření a WTA uvedla, že je připravena stáhnout turnaje ze země, pokud nedostane řádnou odpověď.

Britsko-Afghánistán-Ženský fotbal

Kardashian West pomáhá transportovat afghánské fotbalistky do Spojeného království

Členky afghánského ženského týmu pro rozvoj mládeže dorazily do Británie poté, co byly přivezeny z Pákistánu s pomocí newyorského rabína, britského fotbalového klubu a Kim Kardashian West.

Letadlo s více než 30 dospívajícími hráči a jejich rodinami, celkem asi 130 lidí, přistálo na letišti Stansted u Londýna ve čtvrtek brzy ráno. Stráví 10 dní v koronavirové karanténě, než začnou nový život v Británii.

Klub Premier League Leeds United nabídl hráčům pomoc. Hráči se mohli dostat do Pákistánu a získat britská víza a nakonec mohli cestovat do Británie poté, co americká charitativní organizace oslovila Kardashian West, která jim zaplatila charterové letadlo.

Copyright 2021 Associated Press. Všechna práva vyhrazena. Tento materiál nesmí být publikován, vysílán, přepisován nebo redistribuován bez povolení.

READ  Nejlepší fotky ve sportovních ilustrovaných plavkách od Jenny Bouchard

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.