Aktualizace Nintendo Switch konečně umožňuje uživatelům vytvářet složky pro sbírky her, které se nazývají

Aktualizace Nintendo Switch konečně umožňuje uživatelům vytvářet složky pro sbírky her, které se nazývají

O pět let později Nintendo Switch konečně umožňuje uživatelům vytvářet složky pro hry s názvem Collections.

Tato nová funkce byla přidána Aktualizace na verzi Nintendo Switch 14.0.0 Spolu s vylepšeními úrovně zvuku Bluetooth umožňuje uživatelům vytvořit až 100 skupin s maximálně 200 hrami na skupinu.

Chcete-li vytvořit skupinu, musíte nejprve přejít úplně doprava a vybrat Všechny programy. Jakmile tam budete, stisknutím tlačítka L zobrazíte hry podle skupin. Když to uděláte poprvé, budete vyzváni s vyskakovacím oknem, které vám umožní vytvořit první. Pokaždé poté uvidíte své skupiny zobrazené

Skupinu můžete pojmenovat, uspořádat v ní adresy a seřadit podle jejich umístění v seznamu skupin. Bohužel tyto skupiny lze vidět pouze tehdy, když přejdete na Veškerý software, a nelze je umístit na domovskou stránku.

Pro nastavení Bluetooth Audio tato nová aktualizace umožňuje upravit hlasitost Bluetooth audio zařízení buď pomocí přepínače nebo ovládacích tlačítek samotného zařízení. Hlasitost zobrazená na konzole bude odrážet příslušnou hlasitost, i když se na zařízení změní, a u některých zvukových zařízení Bluetooth byla zvýšena maximální úroveň hlasitosti.

Pro více informací se podívejte na nejnovější aktualizaci mobilní aplikace Nintendo Switch Online, která vám umožní zjistit, kteří přátelé jsou online, co očekávat od Nintenda v roce 2022 a náš seznam 25 nejlepších her pro Switch.

Máte pro nás tip? Chcete diskutovat o potenciálním příběhu? Pošlete prosím e-mail na adresu [email protected].

Adam Pankhurst je zpravodajem pro IGN. Můžete ho sledovat na Twitteru Tweet vložit a dál Škubnutí.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *