Aktualizace iOS 17 pro portfolio, zdraví a tapety byly odhaleny v renderech

Než byl iOS 17 oznámen na WWDC v červnu, zvěsti naznačovaly, že Apple plánuje změny v aplikaci Wallet, aplikaci Zdraví a rozhraní pro výběr pozadí. Nová sada konceptů od a Tvrdí zdroj Chcete-li vidět, jak se samotný iOS 17 snaží vizualizovat, jak vypadá redesign těchto aplikací…

V iOS 17 prý přijdou nové návrhy aplikací

Okamžitě jsme s těmito fámami zacházeli s podezřením. je zdrojem úniku @analyst941 na Twitteru, kteří nemají dlouholeté zkušenosti s jemnými úniky iOS. Správně však předpověděli určité detaily dynamického ostrova iPhonu 14 Pro ještě před jeho vydáním.

Zdroj tvrdí, že viděl různé aspekty samotného iOS 17, včetně nové aplikace Peněženka, nové aplikace Zdraví a přepracovaného rozhraní pro přizpůsobení tapety vašeho iPhone. S těmito znalostmi vytvořil The Source sadu konceptů znázorňujících, jak by tyto nové návrhy vypadaly.

a řekla nová aplikace peněženky Chcete-li zvýraznit aktualizované rozhraní, které poskytuje funkce vyhledávání a samostatné karty pro vaše karty a další karty, jako jsou palubní vstupenky. iOS 17 údajně přidá do aplikace Wallet spodní navigační lištu s vyhrazenými kartami pro hotovost, klíče, ID a objednávky.

Bloomberg Marc Gurman již dříve informoval o plánech Applu přepracovat aplikaci Wallet s novým designem a novými funkcemi v iOS 17.

a Nová aplikace Zdraví Bude mít přepracované rozhraní pro kartu Oblíbené v aplikaci. Nový design bude údajně používat menší dlaždice, což vám umožní zobrazit další metriky, aniž byste museli posouvat dolů v aplikaci.

Konečně i Apple Říká se plánování Chcete-li opravit proces změny a přizpůsobení tapety pro iPhone. zdroj říká:

  • Celé nové zobrazení mřížky zobrazuje 9+ tapet najednou.
  • Rychle odstraňte tapety v zobrazení mřížky.
  • Změňte pořadí pozadí v zobrazení mřížky.
  • Sdílejte nebo kopírujte tapety přejetím nahoru v jednom zobrazení.
READ  Zde je nový drátový zvonek druhé generace [Gallery]

Zdroj @analyst941 sdílel tyto koncepty na Twitteru. Opět budeme tuto fámu prozatím brát skepticky. Apple oficiálně představí iOS 17 na WWDC v červnu spolu s aktualizacemi watchOS, iPadOS, macOS a tvOS.

Následujte příležitost: CvrlikáníA InstagramA mastodont

FTC: K vydělávání příjmů používáme přidružené odkazy. více.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *