Aktualizace Google Pixel March s Androidem 13 QPR2, funkce drop je zpožděna

Aktualizace Google Pixel March s Androidem 13 QPR2, funkce drop je zpožděna

Historicky Google aktualizuje své telefony Pixel první pondělí v měsíci v 10:00 PST. Dnes, ale ještě není žádná březnová aktualizace s neočekávaným zpožděním pro Google Pixel.

Aktualizace 1: Od 10:30 PT stále není k dispozici žádná aktualizace Pixel, ale a Bulletin zabezpečení systému Android – březen 2023 byl zveřejněn. V Androidu 13 je opraveno 31 bezpečnostních problémů Březnová korekce Ze dne 2023-03-01 a 29 z 2023-03-05.

Jako vždy je příspěvek Google propojen s Leták s aktualizací Pixel pro březen 2023Tato stránka však dosud nebyla zveřejněna.


Jako obvykle neexistují žádné blogy Google, které by oznamovaly březnovou aktualizaci pro telefony Pixel, i když ano Žádné nové tovární nebo OTA obrázky.

I když se aktualizace na některé telefony nedostane hned, Google obvykle pokračuje v podrobnostech o vydání. Například Pixel 6 a 6 Pro s technologií Tensor v roce 2021 často dostávaly aktualizace – tovární obrázky a OTA na zařízení – několik týdnů po starších telefonech.

Jedním z nedávných příkladů, kdy se Google odchýlil od normy, byl loňský srpen, ale to bylo proto, že Android 13 vyšel v polovině tohoto měsíce. Google v pondělí 1. srpna neučinil žádné oznámení a počkal do čtvrtka 4. srpna, aby vydal „dodatečnou aktualizaci“ pouze pro řadu Pixel 6 a 6a. Aktualizace Androidu 13 pro všechny zbývající telefony přišla v pondělí 15. srpna.

Není jasné, proč toto zpoždění nebo jak dlouho to bude trvat. Android 13 QPR2 prošel programem Android Beta normálně a není tou největší aktualizací, pokud jde o změny týkající se uživatelů. Jednou z možností je, že Google našel chybu v showstopper, která prolomila dnešní aktualizaci.

Aktualizace…

Více o Pixelu:

FTC: K vydělávání příjmů používáme přidružené odkazy. více.


Podívejte se na 9to5Google na YouTube pro další novinky:

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *