Akční RPG Deck13 Atlas Fallen oznámeno na Gamescomu

Akční RPG Deck13 Atlas Fallen oznámeno na Gamescomu

Padlí mistři A chirurgická operace Vývojář Deck13 Interactive odhalil nové fantasy RPG úterý na Gamescom Opening Night Live: atlas Spadl. Nová hra, která vyjde v roce 2023, zavede hráče do „polootevřeného světa plného prastarých hádanek a hrozeb“, včetně obřích monster vynořujících se z rozlehlých písečných dun. Naštěstí, jak jsme viděli v prvním filmovém traileru ke hře, Atlasový pádJejí hrdinové mají superschopnosti a „pískem naplněné zbraně“, aby tyto hrozby odvrátili.

Atlasový pádTrailer je poprvé akčním trhákem, ale ke konci je kousek hry. Hráči mohou být viděni, jak ladně klouzají po dunách pěšky – není potřeba žádný pták – a ovládají pískové schopnosti a zbraně měnící tvary. Nepřátelé, se kterými budou hráči bojovat, jsou víc než jen monstra – jsou to bohové. Deck13 a vydavatel Focus Entertainment slibují přizpůsobitelné herní režimy a kooperativní (nebo sólovou) příběhovou kampaň.

Atlasový pád Vydání na PlayStation 5, Windows PC a Xbox Series X je naplánováno někdy v příštím roce. Paluba 13 Padlí mistři Příští rok se také dočká pokračováníale od jiného vývojáře a pod jménem Padlí mistři.

READ  Red Dead Redemption 3 je údajně oficiálně v práci

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *