Akce Google Nest Black Friday jsou nyní aktivní pro událost v roce 2021

Je týden díkůvzdání a všechny nabídky Google Black Friday jsou rozmístěny téměř po celém seznamu produktů Nejnovější reproduktory a chytré displeje Nest. Této akce se účastní mnoho obchodníků, z nichž nejvýznamnější je sleva Nový Google Nest Hub 2nd Gen to 49,99 $ v Adoramě, B&H, A lepší Koupit. Ze 100 USD se díváte na 50% úsporu a nové historické minimum 30 USD pod naši předchozí zmínku.

The Druhá generace Google Nest Hub Uvedený na začátku tohoto roku jako nejnovější přírůstek do stabilního zařízení Google s podporou Asistenta přináší 7palcovou obrazovku a všechny oblíbené funkce hlasového ovládání v procesu. Stále existuje spousta tvarových faktorů potažených látkou z dřívějška, ale s přidanými novými funkcemi, jako je Soli Sleep Sensing, které umožňují zařízení Nest Hub monitorovat pohodu po celou noc. Podívejte se blíže na Naše praktická recenze Pak přejděte níže pro další 25 dolarů.

Prodej chytrých displejů Google Nest a reproduktorů na Černý pátek:

Nové kamery Nest od Googlu jsou poprvé v prodeji:

Upgradujte svou Wi-Fi pomocí Asistenta:

Nabídky Google TV

Funkce Google Nest Hub 2nd Gen:

Seznamte se s Nest Hub druhé generace od Googlu, vaším užitečným domácím centrem. Bavte se v kuchyni pomocí pořadů, videí a hudby. V obývacím pokoji ovládejte kompatibilní světla, televizory a další chytrá zařízení jediným klepnutím nebo hlasem. A v ložnici vám Nest Hub pomůže snadno se probudit pomocí budíku na východ slunce.


Přihlaste se k odběru kanálu YouTube 9to5Toys a získejte nejnovější videa, recenze a další!

READ  Yuji Naka, bývalý šéf týmu Sonic, spouští novou hru, kterou si sám vytvořil

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *