Aitkin County K-9 Loki nečekaně umírá – Brainerdova zpráva

AITKIN – Úřad šerifa okresu Aitken oznámil, že důstojník K-9 Loki v úterý ráno 17. května nečekaně zemřel.

Loki sloužil téměř osm let v úřadu šerifa okresu Aitken, Loki, německý ovčák z České republiky, odešel v lednu do důchodu.

Starosta okresu Aitken Sgt. Greg Payment byl přidělen Lokimu v březnu 2014.

Po několika měsících školení zahájili Payment a Loki svou práci v okrese Aitkin v červnu 2014. Loki se zúčastnil téměř 300 nasazení a pomohl zatknout více než 40 podezřelých.

Aitkin County Sheriff K-9 Officer Loki a jeho partner, Sgt. Greg zaplatil.

Přispějte úřadu šerifa okresu Aitken na Facebooku

„Locky byl pozorný a vždy připravený reagovat, kdykoli bylo potřeba,“ uvedl úřad šerifa okresu Aitken.

Loki byl respektován a milován mnoha a rád byl mezi dětmi všech věkových kategorií, uvedl úřad starosty, a díky jeho skvělé postavě a společenské osobnosti se stal oblíbeným na mnoha společenských a školních akcích, kterých se během let své služby zúčastnil.

Amber Marie na facebookovém příspěvku řekla: „Je mi líto tvé ztráty. Ráda jsem ho poznala, když jsem přišla do kavárny v Hill City. Políbil mě, aniž by se zeptal a udělal mi radost.“

Ve středu byl facebookový příspěvek z kanceláře šerifa o Lokiho smrti sdílen více než 264krát, s více než 130 komentáři a téměř 1000 interakcemi.

READ  muži skončili sedmí na mistrovství SCAC; Bolan III

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.