AirPods Pro 2: Šest nových funkcí, pokud upgradujete

Nová druhá generace AirPods Pro K zákazníkům se začne dostávat v pátek 23. září. Pro zákazníky, kteří stále používají první generaci AirPods Pro nebo starší modely AirPods, existuje mnoho nových funkcí a změn, na které se můžete těšit.


Identifikovali jsme šest důležitých nových funkcí, změn a vylepšení, které nová AirPods Pro druhé generace přináší oproti starším modelům. Čtěte dále a dozvíte se více.

Nejlepší aktivní potlačení hluku

Nové AirPods Pro, založené na funkci představené v první generaci AirPods Pro, nyní disponují až dvojnásobným aktivním potlačením hluku. Zlepšení bude znamenat, že při používání aktivního potlačení hluku se do uší uživatele dostane méně okolního hluku, a to díky vylepšeným mikrofonům s potlačením hluku, novému ovladači a vylepšeným algoritmům.

Vylepšená kvalita zvuku s bohatšími basy

AirPods Pro 2. generace


Nové ‌AirPods Pro‌ obsahují na zakázku navržený reproduktor a ovladač, který spolupracuje s čipem H2 a poskytuje nízké zkreslení, hlubší basy a ostré, čisté výšky pro hudbu, videa a další. Čip H2 také pohání nový algoritmus, který zpracovává zvuk v reálném čase rychleji a vyladí jej podle vašich uší pro vysoce věrný zvuk.

Režim adaptivní průhlednosti

AirPods Pro


Kromě aktivního potlačení hluku mají AirPods Pro režim Transparency Mode, který využívá mikrofony směřující ven, abyste mohli slyšet svět kolem sebe. AirPods Pro 2. generace to posouvá ještě dále díky režimu Adaptive Transparency Mode, který dokáže snížit hlasité zvuky, jako jsou sirény a elektrické nářadí, a zároveň vám umožní slyšet jiné zvuky.

Lepší detekce do uší

První generace AirPods Pro obsahuje infračervené optické senzory, které detekují, kdy si je uživatel vloží do ucha. Stejně jako třetí generace AirPods jsou i nové AirPods Pro vybaveny senzory pro detekci pokožky pro lepší detekci v uších.

READ  Uvedení Pokemon Legends: Arceus v New Yorku bylo mimořádně slabé, ale to je v pořádku

Delší výdrž baterie

Sluchátka AirPods Pro druhé generace získají až šest hodin poslechu s aktivním potlačením hluku, což je o dvě a půl hodiny déle než původní AirPods Pro. s novým MagSafe Nabíjecí pouzdro, nové AirPods Pro mohou získat až 30 hodin poslechu s aktivním potlačením hluku — o šest hodin více než dříve.

Pouzdro s reproduktorem, Find My, smyčkou na šňůrku

Nabíjecí pouzdro pro AirPods Pro 2


Nové AirPods Pro‌ přicházejí s přepracovaným nabíjecím pouzdrem MagSafe‌, které nyní obsahuje vestavěný reproduktor. naléztPodpora pro přesné sledování a otvor na straně pro připevnění lana pro snadné přenášení. Kromě Lightning a „MagSafe“ mohou nyní zákazníci nabíjet nové nabíjecí pouzdro pomocí nabíječky Apple Watch.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.