Aircash spolupracuje s Paysafe na podpoře hotovostních převodů peněz

Aircash spolupracuje s Paysafe na podpoře hotovostních převodů peněz

Autor: Joy Dumasia

Dnes

  • Aircash
  • Hotovost
  • Hotovostní transakce

Aircash, instituce elektronických peněz, která umožňuje rychlé a bezpečné převody peněz mezi uživateli Aircash, uzavřela partnerství s přední specializovanou platební platformou, Paysafe. Řešení Paysafe eCash, Paysafecash, mohou nyní používat uživatelé peněženky Aircash k dobíjení svých účtů přímo hotovostí. Služba je dostupná uživatelům peněženky Aircash v Rakousku, Belgii, Bulharsku, České republice, Kypru, Francii, Maďarsku, Irsku, Itálii, Lotyšsku, Litvě, Lucembursku, Maltě, Nizozemsku, Polsku, Portugalsku, Rumunsku, Slovensku, Slovinsku, Španělsku a Švédsko.

Chcete-li přidat hotovost na své účty, uživatelé vyberou „hotovost“ jako způsob dobíjení na obrazovce vkladu v aplikaci peněženky Aircash. Tím se vygeneruje čárový kód, který mohou vzít do nedalekého platebního místa Paysafecash, aby dokončili transakci v hotovosti.

Mezinárodní výzkum zadaný společností Paysafe v roce 2020 o tom, jak COVID ovlivnil platební preference spotřebitelů, ukázal, že hotovost zůstává ústředním bodem plánů výdajů lidí a zachovává si pevnou roli jako součást platebního ekosystému. 50 % respondentů se domnívá, že hotovost je nejspolehlivější způsob platby v době krize a 72 % lidí uvedlo, že by se báli, kdyby neměli přístup k hotovosti.

Hrvoje Cosic, generální ředitel společnosti Aircash, komentoval: „Aircash wallet je jednoduchá, rychlá a bezpečná aplikace pro mobilní platby, která uživatelům umožňuje vkládat, ukládat a převádět své peníze v digitální podobě. To je užitečné zejména pro uživatele žijící v zahraničí, kteří chtějí poslat peníze přátelům a rodině domů. Tím, že jim umožňujeme dobíjet své účty hotovostí prostřednictvím důvěryhodného řešení, jako je Paysafecash s širokou sítí platebních míst, činíme tuto službu pro naše uživatele dostupnější.“

Udo Müller, generální ředitel divize eCash společnosti Paysafe, dodal: „Partnerství mezi Aircash a Paysafe jde k jádru problému, kterému čelí mnoho komunit migrantů. Umožnění lidem digitalizovat jejich hotovost a umožnit jim je snadno převádět jim pomáhá podporovat rodiny doma. Naše síť eCash je extrémně dobře zavedená a neustále se rozšiřuje, což nás staví do jedinečné pozice pro podporu této důležité funkce.“

READ  Řecké ostrovy Face Clos - Portugalsko Noční život uzavřen do října - EURACTIV.com

IBS Intelligence oznámila, že kryptoměnová směnárna transcoin.me prodloužila spolupráci s přední specializovanou platební platformou Paysafe o hotovostní platební řešení pro nákup kryptoměn.

Předchozí článek

Wayflyer dosáhl statusu jednorožce a získal 150 milionů dolarů

Přečtěte si více

Další článek

KOHO oznamuje uzavření kola financování série D ve výši 210 milionů kanadských dolarů

Přečtěte si více

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.