Agoni ztrácí české olympijské místo jako finalista soutěže Compuslang Harriors

Sprinterka Cambuslang Harrier Moira Stewart zmeškala kvalifikační čas na olympijský maraton se svou domovskou Českou republikou.

Moira, dcera klubové legendy Eddieho, měřila čas 2.29.28 a zaznamenávala nejrychlejší časy pouze pro tři konkurenty.

Sportovec Harriors byl jen 10 sekund od posledního olympijského místa, které se dostalo konkurenci, která minulý týden soutěžila na rychlé trati v Rakousku.

Aplikace Lanarkshire Live je nyní k dispozici ke stažení.

Získejte všechny zprávy z vašeho okolí – stejně jako funkce, zábavu, sport a nejnovější informace o zotavení společnosti Lonerkshire z infekce koronovým virem – 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Bezplatné stažení obsahuje nejnovější titulky a exkluzivní příběhy a umožňuje vám přizpůsobit stránku nejdůležitějším částem.

Přejít do App Store a nenechte si ujít žádný úder v Lanarkshire – iOS Android

Moira, která před osmi týdny zmeškala olympijský kvalifikační čas devíti sekund, šla znovu na dálku v naději, že zachytí jedno ze zbývajících dvou míst.

Vadný GPS ukázal, že Moira musela být sledována pro zamýšlený účel, a když se o tom dozvěděla, zbývala pouze 1k, což bylo příliš pozdě na získání požadovaného času.

Na 13kolovém pražském kurzu závodili závodníci s ulicemi a tramvajovými tratěmi a na řece Voltavě ho bolela hlava.

Moira a jeho tým spoléhali na hodiny GPS, protože rychlost bylo obtížné měřit, protože kolo bylo menší než 3k a v učebních osnovách nebyly žádné oficiální značky, které by označovaly klíčové mezipolohy.

Zdálo se, že potvrzují, že jsou rozhodně na grafu 3.30k, aby dosáhli celkového času 2.27 / 28.

Jejich čtení však ovlivnily výškové budovy obklopující Staré Město.

Když pátý rok vyhrál mistrovský čas na trati 10 000 metrů a mistrovství světa v půlmaratonu v roce 2020, zničující Moira minul sportovce, kterého vyhrál před pěti týdny.

READ  Onyekuru znovu udeří; Olainka barví Českou republiku na červeno

Řekla: „Vím, když ta dívka před týdnem utekla.

„Proto jsme šli rychlostí 3,30 km / ha mysleli jsme si, že běžíme pořád.“

Moira si myslela, že je na cestě kvalifikační čas, ale minula

Více sportovních zpráv z celého Lanarkshire

„Když jsem zkontroloval hodinky asi za 1 tis. Hodin a viděl jsem děsivý čas, viděl jsem, že to nezvládnu.“

„Nevěděli jsme, že to je méně než 3 k na klíně. Takže jsme si s trenérem mysleli, že běžíme podle plánu.“

Moira skončila jako druhá nejrychlejší evropská a česká atletka za 2.29.28.

Mezitím, blíže k domovu, závodníci Harrier Gavin Smith a Jamie McKinnon soutěžili na 5000 ma 1500 m na setkáních British Millers Club v Manchesteru.

Smith si pro dlouhý závod zajel osobní nejlepší čas 14,49,26, zatímco McKinnonův čas na trati 203 na trati 3,53,11 spadl mimo jeho PP.

V dalším sociálně vzdáleném závodě dosáhl Mark Gallagher PP 16,47, čímž překonal rekord kurzu M50 Gypsy Pray o 22 sekund.

Všech šest členů CompassLong si v měsíčníku Virtual 3K vedlo dobře.

V 11.57 byl Kirsty O’Brien třetí, Eddie Car byl první M60 ve 12.09 a Ian Crawford druhý M50 12.23. Paula McCabe byla pátou ženou ve 12.38, Jacqueline McLaughn byla druhou F50 ve 13.05 a Peter Octen byl první M70 v 15.35.

Sportovci z Kambuslongu jsou velmi důležití ve virtuálním světě laskavého půlmaratonu a 10K závodů.

Manželská dvojčata Kenny a Jennifer Campbell vyhráli své divize na své půdě s časem 1,17,07, respektive 1,32,34.

Kieran Cooper (1.19.06) byl druhý za svým otcem Richardem (1.28.38).

Nejkratší vzdálenost vybral Stuart McKeechi, který skončil třetí s 37,17.

Všechny nejnovější sportovní zprávy v Lancashire

Sledujte Lanarkshire Live SportPřes TwitterAnLanLiveSport, Jako jsme myFacebookNebo nás prohledejteInstagramNejnovější sportovní zprávy, obrázky a videa

READ  Tweets - Obrázky - Ministryně obrany Jana Černochová se zúčastnila pietního aktu kladení věnců na hřbitově neznámého vojína [Image 9 of 26]