Aether, Paimon a Lumina vytvoří první skupinu Genshin Impact Funko POPs

Aether, Paimon a Lumina vytvoří první skupinu Genshin Impact Funko POPs

Zdá se, že téměř každá franšíza má sbírku her Funko POP, ale Genshin Impact zatím žádnou nedostal. Aether, Paimon a Lumina ze široce oblíbené akční hry budou prvními postavami, které budou převedeny do této stylizované podoby.

Pro tyto tři postavy nebylo v době psaní tohoto článku poprvé na sběratelských pultech po celém světě stanoveno žádné datum vydání. Registrovat se můžete na Web Funko Chcete-li být informováni, až bude k dispozici, ale prodejci milují Země zábavy Již k dispozici pro předobjednávku. Víme také, že Aether, Paimon a Lumina budou 4,75 palce vysocí.

Aether a Lumina jsou mužskými a ženskými protagonisty v Genshin Impact, zatímco Paimon je otravným pomocníkem, který může pomoci nasměrovat příběh kupředu. Vzhledem k tomu, že jsou to první postavy, které kdy budete hrát nebo se s nimi setkáte, je od Funka chytrým tahem vyjmout hry z těch, které hodně známe z Genshin Impact. Doufejme, že se budou dobře prodávat, takže začneme vídat více hrdinů jako Venti, Diluc a Amber, GuruA je to Tao.

Pravděpodobně bude na cestě více postav, protože webová stránka Funko nabízí možnost „Vybudovat mocnou sadu Genshin Impact Set“ na soupisce každé hry.

Genshin Impact nepřestává překvapovat fanoušky novými herními režimy. Například v příští aktualizaci budete moci Vytvořte si vlastní dungeony aby ostatní hráli. Ona také má Týdenní souboje s bossyaby dílo nezastaralo.

READ  Cyberpunk 2077 patch 1.2 opraví policejní reakci, řízení a další

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *