Adventní kalendář RPS 2022, 4. prosince

Je čtvrtý den adventního kalendáře RPS a dnes prší. Ale je hezky deštivo – pohodlné. Je tam vrnící kočka. Máte drink a nic konkrétního neplánujete. Možná přeindexujete své živé zásoby.

Co může být jiného než exotické zahradničení!

Alice B: Často přemýšlím, že bych rád provozoval malý obchod, který prodává řadu produktů. Kromě toho nechci, protože by to znamenalo platit jiný druh daně, platit nájem v prostorách, objednávat zásoby a tak dále. Takže to, co bych vlastně chtěl dělat, je provozovat obchod jako je Strange Horticulture. Je to staré místo, maloobchodní simulátor, kde to, co prodáváte, jsou odpovědi na problémy v podobě exotických rostlin. Sedíte ve svém obchodě a lidé přicházejí s prosbou k oltáři a ptají se vás: Potřebuji rostlinu, aby mi pomohla spát, která? Znepokojují mě vize, mám vzít rostlinu, abych to zastavil, nebo ji posílil? Která z těchto rostlin otevře zámek?

Otevřete velký ilustrovaný objem rostlin, otočíte na správnou stránku a poznamenáte si popis. Pak si prohlédnete zboží ve svých regálech a najdete to, co vaši zákazníci hledají. Je v tom i hlubší tajemství, ale co se mi na Strange Horticulture líbilo nejvíc, byl ten dotek. Když jsem se pohyboval v květináčích, když jsem četl o některých listech, které jsou ostré nebo jinak voní po citrusech, byl jsem transportován! Cítil jsem, že už otvírám tajnou zásuvku ve své kanceláři a koukám na mapu oblasti, že už vkládám nové stránky do složky s instrukcemi a pečlivě píšu štítky pro rostliny. Jaký sladký a trochu zlověstný obchodník.

READ  Amazon Echo Show8 dnes stojí u mnoha maloobchodníků 75 $

Na tomto obrázku není žádná kočka.

Rebecca: Věděli jste, že v Divném zahradnictví můžete zabránit tomu, aby se čemeřice lekla zvonění na zvonek v obchodě? Co musíte udělat, je pohladit ho těsně předtím, než ho srazíte, a strčit ho do trhané animace, čímž obejdete strašidelnou animaci. Vím to, protože můj partner hrál Strange Horticulture dříve než já a byl tak odhodlaný nevyděsit Hellebore zvonkem, že jsem do hry ve skutečnosti vstoupil s tím, že existuje nějaký skrytý kočičí měřič stresu, který musím zvládnout. Pak jsem si vzpomněla, že můj partner je prostě takový milý člověk, co se koček týče. Pořád to ale dělám pokaždé, takže musíš být na Hellebore milý.


Ze Strange Horticulture se mapa Lake District otevře na stole s lupou a na ní položenou hrací kartou.
Kendal a Tebay jsou také milí, pokud máte sklon podniknout výlet po této oblasti inspirovaný zvláštním zahradnictvím, o kterém jsem se právě rozhodl, že chci příští rok podniknout svou dovolenou.

Strange Horticulture pro mě nebylo příliš těžké: je to nezávislá hra o provozování malého botanického obchodu ve společnosti přátelské černé kočky, a abych byl upřímný, uvažoval bych o této práci, abych si alespoň jednou splnil přesně tento sen. týden. Kromě toho mám trvalý zájem o videohry ve Spojeném království, které nemají sídlo v Londýně. Pokud si pamatuji, byl jsem ve Windermere pouze jednou v životě, ale byl to jeden z těch náhodně krásných dnů, které se z nějakého důvodu staly základní vzpomínkou na dětství, takže jsem byl opravdu nadšený, že vidím oblast jezera jako nastavení hry.

Jakákoli hra, která vás staví do kůže postavy, která by mohla být tradičně NPC, mě také fascinuje. Mám rád subžánr, kde provozujete kovářskou dílnu nebo různé stánky na tržišti a zásobujete hrdiny základními surovinami přesně v tu správnou chvíli, ale pro vás je to prostě normální den. Ve Strange Horticulture probíhají hlavní postavy ve složité záhadě vaším obchodem každý den, ale vy se v podstatě jen poflakujete a přemýšlíte o svých rostlinách. Je to nádherný boční úhel pohledu na tuto temnou pohádku, s přidaným bonusem, který výrazně zvyšuje faktor plížení.

READ  x86 & Arm Rival, RISC-V se dodává s architekturou jádra s 10 miliardami

Nyní si pamatujte: Je to ostnem čemeřice, a pak Zazvonil na zvonek.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.