Ada Wong byl odříznut od Resident Evil Village

Velmi očekávaná hororová hra o přežití Resident Evil Village Konečně si našlo cestu na klávesy. Díky vracejícím se postavám Ethanovi Wintersovi a Chrisi Redfieldovi se zdá, že Ada Wong jako favorit fanoušků byla připravena debutovat, ale nakonec se kousla.

DLC Trauma Pack, které hráči získají za nákup sběratelské, deluxe nebo kompletní verze Resident Evil Village, Zahrnuje několik galerií konceptuálního umění. S názvem „Tragédie díla Ethana Winterse“ je Ada viděna v černém morovém kostýmu inspirovaném lékařem vyzbrojeném kuší. Jedná se o velmi velký odklon od červených šatů, kterými jste obvykle známí.

SOUVISEJÍCÍ: Film Resident Evil Reboot konečně odhaluje svůj oficiální název

Titulek připojený k umělecké myšlence vysvětluje, proč byla Ada vyloučena Resident Evil Village. Titulek zní „Rané plány záhadné osoby s kapucí, kromě Ethana“. „Ada Wong byla naplánována na prozkoumání vesnice, ale toto bylo přerušeno kvůli řadě protichůdných scénářů.“

Další koncepční umělecké dílo také ukazuje Adu v akci, když zachránila Ethana na začátku hry. „Prvním bodem spiknutí bylo přimět Adu, maskovanou v masce, aby pomohla Ethanovi uniknout jeho soudu.“ Všechny fotografie si můžete prohlédnout v níže uvedené galerii.

Resident Evil Village Jedná se o pokračování roku 2017 Resident Evil 7: Biologické nebezpečí. Hráči ovládají Ethana Winterse, když cestuje do evropské vesnice, aby zachránil svou unesenou dceru. Má také velmi vysokou čarodějnici, kterou všichni okouzlí.

Resident Evil Village Nyní vychází pro PS5, PS4, Xbox Series, Xbox One a PC.

READ  Philips Hue narovná světelné proužky pro vaši obrazovku

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.