ACRONYM x ASUS ROG Flow Z13 – ACRNM RMT02

V roce 2020 spojila berlínská značka Errolson Hugh ACRONYM své síly se společností ASUS k překvapivé spolupráci, která přišla v podobě notebooku ROG ZEPHYRUS G14-ACRNM. Pozornost mnohých upoutal svými unikátními designovými prvky až po vnější estetiku a také doplňkovým materiálem v rámci programu, který vytvořil zajímavý průzkum pro více informací o připravovaných projektech. Po třech letech se nám nyní představuje nová spolupráce od dua v herní sestavě ROG Flow Z-13-ACRNM RMT02.

Tento nový tablet staví na estetice první spolupráce a využívá designové dovednosti konceptuálního umělce Phila Saunderse, který je nejlépe známý pro vytvoření obleku Iron Man. Exoskeleton se vyznačuje průmyslovým systémem podvozku, který umožňuje připevnění popruhů pro snadné přenášení, které lze také připevnit ke stávajícím vestám ACRONYM. Spolu s aspektem přenosnosti poskytuje tento robustní systém ochranu a má gumové úchyty na zadní straně, které umožňují pevnější uchopení rukou na cestách. Uživatelé naleznou odnímatelnou klávesnici doplněnou o podobně futuristický design v barvě, zatímco odkazy na značku ACRONYM jsou roztroušeny všude.

Pod povrchem je zařízení poháněno procesorem Intel CoreTM i9-13900H s GPU Nvidia GeForce RTX 40, takže lze provádět různé úkoly včetně hraní her. Výkon doplňuje 1TB pevný disk SSD a 32 GB RAM a na závěr je displej vybaven jasem 500 NITS, obnovovací frekvencí 165 Hz a dotykovým panelem 100% DCI-P3. Aby byl celý produkt kompletní, přibalené položky, jako je samostatný sáček, umožňují snadné uložení periferních položek, jako je stylus a nabíjecí jednotka. Podobně jako u první spolupráce s notebookem obsahuje balení průhledný bublinkový obal a celoplošný branding.

Podívejte se na obrázky výše a sledujte ROG Flow Z13-ACRNM RMT-02, který vyjde 3. dubna za maloobchodní cenu 2499,99 $. Internetový obchod ASUS A Amazonka.

READ  Online obchod Nintendo Switch vidí o Vánocích velké problémy se serverem

Pro další novinky ACRONYM značka právě vydala svou kolekci jaro/léto 2023, která zahrnuje řadu variant bund a kalhot.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *