Abby Choi: Pořezaný bývalý manžel modelky z HK byl přistižen u chodníku při pokusu o „útěk“, uvedla policie

Hong Kong (CNN) policie v Hongkong Řekli, že zatkli bývalého manžela modelky a influencerky Abby Choi poté, co byly části jejího rozřezaného těla objeveny v nájemní jednotce severně od města.

Choi, 28, byla nahlášena jako nezvěstná ve středu a části jejího těla byly podle policie nalezeny v pátek spolu s kráječem masa, elektrickou pilou a nějakým oblečením na jednotce v okrese Tai Po v pátek odpoledne.

Policejní superintendant Alan Chung v sobotu na tiskové konferenci řekl, že modelčin bývalý manžel byl zatčen při pokusu o útěk na molu v Tung Chung na jednom z odlehlých ostrovů Lantau ve městě a vzat do vazby.

Policejní superintendant Chung řekl, že policie věřila, že měl v době zatčení v úmyslu uprchnout po vodní cestě.

Chung řekl, že bývalý manžel, jeho bratr a jeho rodiče – kteří byli zatčeni v pátek – jsou zadrženi k výslechu, zatímco policie pokračuje v pátrání po zbývajících částech Choiova těla.

Choi byl nahlášen jako nezvěstný ve středu a nebyl viděn od předchozího dne.

Policie uvedla, že pokračuje v pátrání po zbývajících částech těla a vyšetřování příčiny smrti stále pokračuje.

V sobotu bylo vysláno více než 100 policistů, aby prohledali stálý čínský hřbitov Tseung Kwan O, včetně potápěčského týmu nasazeného v nedaleké vodní nádrži.

Choi si jako modelka užila mezinárodní přehlídky a minulý měsíc byla vyfotografována na módní přehlídce Elie Saab jaro/léto 2023 v Paříži ve Francii. Nedávno se také objevila jako digitální modelka obálky luxusního časopisu L’Officiel Monaco a zúčastnila se letošního pařížského týdne módy.

Choi, která je známá také jako influencerka na sociálních sítích, má na svém instagramovém účtu téměř 100 000 sledujících, na kterém jsou její fotografie pózující s různými luxusními značkami v lokalitách od Londýna po Paříž a Šanghaj a na jachtách v Hong Kongu. Ve své autobiografii napsala, že „přijímá každý okamžik života“.

READ  YouTube odstraňuje více než 9 000 kanálů souvisejících s válkou na Ukrajině | Youtube

Policie dodala, že Choi po sobě zanechala syna a dceru od svého bývalého manžela, kteří budou svěřeni do péče modelčiny matky.

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *