Aaron Ramsey je připraven čelit Celticu, protože záložník Rangers přežil ‚Great Match‘ v mysli

Aaron Ramsey je připraven čelit Celticu, protože záložník Rangers přežil ‚Great Match‘ v mysli

Aaron Ramsey je připraven tento víkend nastoupit proti Celticu, protože šéf Walesu Rob Page trvá na tom, že je bez zranění.

Zapůjčený záložník Rangers vynechal úterní přípravný zápas Walesu proti České republice v Cardiffu, přičemž Page naznačil, že 31letý hráč mohl utrpět ránu ve čtvrtečním play off mistrovství světa proti Rakousku.

Nicméně to vypadá, že Ramsey bude bojovat o titul v Premier League v neděli na Ibroxu poté, co Page dal dnes velmi odlišný dojem.

Page vysvětlil: „Nedošlo k žádnému zranění. Nebylo tam žádné přemýšlení. Co musíme udělat, je ukázat respekt i ke klubům.“

„Máme jejich hráče a Aaronovi je teď přes 30 let. Rozhodl jsem se ho nemít ve 23.“

„Nemuseli jsme riskovat Aarona. Ať se vrátí do svého klubu v plné kondici a zahraje si skvělý zápas, nedělní derby Old Firm.“

„Rozhodl jsem se ho nemít ve 23 letech.

Záznam sportovního loga.  jpg

Získejte nejnovější sportovní zprávy zasílané každý den přímo do vaší schránky, když se přihlásíte k odběru našeho newsletteru.

Poskytujeme veškeré informace o vašem oblíbeném klubu ve formě článků, videí a podcastů.

Newsletter bude docházet každý den ve 12 hodin a poskytne vám souhrn nejlepších zpráv, které jsme za posledních 24 hodin zaznamenali.

Pro registraci jednoduše zadejte svou e-mailovou adresu do odkazu zde.

A pokud jste to ještě neudělali, určitě se zapojte do konverzace na našem webu skupiny na Facebooku A Sportovní deník na Instagramu.

„Vědět, že bude menší riziko, že se zraní nebo sebere něco jiného, ​​takže ho v červnu můžeme trochu ochránit.

„Nyní jsme ve finále. Mise splněna, nejdůležitější zápas byl ve čtvrtek proti Rakousku.“

Ramsey nedokončil celých 90 minut od svého náhlého přesunu do Glasgow z Juventusu 31. ledna.

READ  Rangers pod vedením Laviolettea, třetího trenéra týmu za poslední čtyři roky, hledají větší příležitosti ke skórování

Zvládl však 84 minut a svůj první gól za klub v Gersově předchozím vystoupení v Premier League, když 20. března zvítězil 2:1 nad Dundee a Dens Park.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *