69letý muž, který byl zatčen v Tokiu, zjistil, že řídil 50 let bez řidičského oprávnění

Policie v tokijském Chiosu zatkla devětašedesátiletého muže, který 50 let řídí motocykly bez řidičského oprávnění poté, co šestkrát neudělal písemnou zkoušku.

15. května Tatsu Matsumoto vozidlo naraženo zatímco před ním Vedení lidí V Higashimurayama v Tokiu se svým tříkolovým motocyklem Harley Davidson. Než dorazila policie, Tatsuo rychle vyrazil; Oprava, kterou nechali majitelé, stála 400 000 jenů (asi 2 913 $) na opravu. Tokijská metropolitní policie zahájila vyšetřování a podařilo se jí identifikovat 69letého motocyklistu na základě záběrů zachycených palubní kamerou oběti.

Asi o dva měsíce později objevil policista v Chiosu v Tokiu motocykl Tatsuo. Tatsuo se však vydal na úzkou trať, kam se auto nevešlo. Strážník poté motorku pronásledoval pěšky a nakonec se mu podařilo muže v klidu dostihnout.

Tatsuo nejprve policistovi řekl, že nechal svůj řidičský průkaz doma, než nakonec přiznal, že jej nemá, a byl krátce poté zatčen.

Více od NextShark: Podezřelý zatčen při smrtelném požáru japonského anime studia poté, co se zotavil o 10 měsíců později

Bylo zjištěno, že Tatsuo neuspěl v písemné části zkoušky na motocyklový průkaz šestkrát, než to na konci 80. let vzdal. Vysvětlil, že na motorce jezdil od 17 let, kdy byl přistižen při řízení bez řidičského oprávnění. Tatsuo byl také zatčen ve svých padesáti letech.

Devětašedesátiletý muž koupil motocykl před čtyřmi lety a řekl prodejci, že si zapomněl řidičský průkaz doma, když si koupil motorku za zhruba šest milionů jenů (asi 43 712 dolarů).

Před čtyřmi lety, když jsem si koupil Harleye. [three-wheeled motorcycle] Za asi 6 milionů jenů v obchodě s motocykly v prefektuře Saitama mě zaměstnanec požádal, abych ukázal svůj řidičský průkaz, ale řekl jsem: „Zapomněl jsem svůj průkaz, přinesu ho později,“ řekl Tatsuo. Zprávy NTTV.

READ  Erupce sopky La Palma dnes: evakuace, možná tsunami a živé aktualizace

Více od NextShark: Chantale Wong se stala první LGBTQ plus osobou barevné pleti, potvrdilo se, že má lesbičku jako velvyslankyni

Doporučený obrázek: Youtube

Více od NextShark: Keanu Reeves byl odstraněn z čínských vysílacích platforem kvůli podpoře Tibetu

Líbí se vám tento obsah? Přečtěte si více od NextShark!

Americký pilot zemřel při havárii při doručování testovacích sad COVID-19 v Indonésii

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.