500 000 lidí již vyzkoušelo hru V Rising.Vampire Survival Game

Půl milionu lidí se za pouhé tři dny přihlásilo do hry o přežití upírů V Rising.

„Je to oficiální! Do Vardoranu přišlo 500 000 upírů! Děkujeme všem, že jste se k nám na této cestě připojili!“ Vývojář včera tweetoval.

Ačkoli je v tuto chvíli k dispozici pouze jako verze s předběžným přístupem, nově vydaná hra s otevřeným světem již dosáhla současného vrcholu Steamu více než 100 000 hráčů – přesně 101 036 – což z ní dělá jednu z nejhranějších her na Steamu na světě. současná doba.

V době psaní této zprávyJeho současný počet předčí tvrdou konkurenci her jako Elden Ring, Team Fortress 2 a dokonce i FIFA 22.

V Rising – oznámení o spuštění Early Access.

„Early Access vám umožní vychutnat si gotický svět V Rising a zároveň se podílet na vývoji her,“ říká vývojářský tým Stunlock Studios o rozhodnutí o prvním vydání Early Access.

„Těšíme se, že si poslechneme, co si myslíte a jak se vám líbí směs zážitků přežití v otevřeném světě spolu s charakteristickým hraním našeho studia. Přímá spolupráce s našimi hráči a implementace vaší zpětné vazby nám pomůže vytvořit tu nejlepší možnou hru Vampire Survival. Díky podpoře budete hrát klíčovou roli při vývoji V Rising. Společně můžeme dosáhnout více.“

Očekává se, že V Rising bude v předběžném přístupu asi 12 měsíců a ceny zůstanou [will] potom.

„Naším cílem je zajistit co nejlepší zážitek,“ vysvětlil tým. „Těžko říct, jak dlouho bude trvat zpracování zpětné vazby hráčů a odpovídající vývoj hry. Naším cílem je však hru dokončit a opustit Early Access do 12 měsíců.“

READ  Xbox Game Pass od Nier Automata je lepší verze, než jakou najdete na Steamu

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.