5 příznaků přípravku COVID, které předpovídají, že budete mít přípravek COVID po dlouhou dobu

A Nová studie Navrhuje se, aby konkrétní Příznaky onemocnění Covid-19 Může předvídat, jak dlouho mohou příznaky trvat, což naznačuje přítomnost příznaků, které předpovídají, zda někdo bude nebo nebude cestovatelem na dlouhé vzdálenosti.

Co se děje?

A Nová studie Publikováno ve středu v recenzovaném časopise Přírodní medicína Zjistilo se, že u pacientů s pěti specifickými příznaky COVID-19 v prvním týdnu nemoci je větší pravděpodobnost, že se stanou cestovateli na dlouhé vzdálenosti.

Mezi tyto pět příznaků patří:

  • únava
  • Bolest hlavy
  • chraplák
  • Bolest svalů
  • dýchací potíže

Podívejte se na čísla

pro každého USA dnesStudie pocházela od výzkumníků z Kings College London, Massachusetts General Hospital a Boston Children’s Hospital. Vědci ve studii se dotazovali pacientů s COVID-19 ze Spojených států, Velké Británie a Švédska na jejich příznaky prostřednictvím průzkumu v aplikaci pro chytré telefony.

  • Studie zjistila, že 13% ze 4 000 účastníků uvedlo příznaky, které trvaly déle než 28 dní. Mezitím 4% uvádělo příznaky po dobu osmi týdnů a 2% uvádělo příznaky po dobu delší než 12 dnů, uvádí USA dnes.
  • Spoluautorka studie, řekla doktorka Christina Astleyová, vědečka z Bostonské dětské nemocnice USA dnes: „Pokud o tom přemýšlíte, 1 z 20 lidí, kteří mají COVID-19, bude mít příznaky, které trvají osm týdnů nebo déle.“

Jiný výzkum

A studie Od výzkumníků dál University of Washington Odhalení nějaké běžné věci Příznaky onemocnění Covid-19 U řidičů na dlouhé vzdálenosti byla hlášena únava, kterou hlásilo 13,6% účastníků, a ztráta čichu a chuti byla hlášena u 13,6%.

Samostatně 13% uvedlo, že zažili bolesti svalů, potíže s dýcháním, kašel a mozkovou mlhu měsíce po úrazu, o kterém jsem psal pro Deseret News.

  • „Náš výzkum naznačuje, že zdravotní důsledky COVID-19 přesahují akutní infekci, a to iu pacientů s mírným onemocněním,“ napsali autoři ve studii. Živá věda.
READ  Central Omicron, okres San Diego stanovil epidemiologický rekord v počtu případů COVID - NBC 7 San Diego

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *