4 štědrá evropská fotbalová stipendia pro mezinárodní studenty

Mistrovství světa v Kataru sice skončilo, ale láska k fotbalu žije dál. Jaký lepší způsob než kariéra ve fotbale než s titulem financovaným jedním z následujících evropských fotbalových stipendií?

Říkejme tomu fotbal, říkejme tomu fotbal. Ať už se to jmenuje jakkoli, je to nejpopulárnější sport na světě s více než 131 milionů fanoušků v samotné Evropě. Není proto žádným překvapením, že Evropa je nejlepším místem pro zahájení vaší fotbalové kariéry a domovem mnoha skvělých evropských fotbalových stipendií.

S vyšším školným a Vysoké životní náklady v EvropěStudium fotbalu zde se může mnoha zahraničním studentům zdát nedosažitelné. Průměrné školné pro studenty ze zemí mimo EU se odhaduje na 6 000 eur až 45 000 eur ročně Pro ty, kteří studují na veřejné vysoké škole.

Ale s European Football Scholarships se ještě nemusíte vzdávat svých snů.

Ať už jste na univerzitě, univerzitě nebo postgraduálním studiu, tato evropská fotbalová stipendia byla vytvořena, aby povzbudila studenty studující v Evropě, aby rostli v akademické dokonalosti a zároveň zkoumali svou vášeň pro tento sport. Tato stipendia podporují náklady na školné a zároveň pomáhají studentům budovat si kariéru v nejkrásnější hře světa.

Zde jsou čtyři evropská fotbalová stipendia dostupná těm, kteří chtějí proměnit svou vášeň v kariéru:

Sportovní stipendium BU

Umístil v Anglii, a Univerzita v Bournemouthu Vytvořit Sportovní stipendium BU Financovat studenty, kteří mají zájem sportovat při studiu. Toto stipendium je k dispozici všem domácím i zahraničním studentům, kteří na univerzitě studují bakalářský nebo postgraduální program.

V hodnotě mezi 500 a 5 000 £, stipendium pomáhá příjemcům pokrýt náklady na školení, vybavení, vstupní poplatky do soutěže a cestovní výdaje. Je zaměřen na vrcholové sportovce ve sportu, včetně fotbalu. Každý uchazeč bude před přijetím posouzen školním trenérem.

READ  Emma Radocano: Trenér Sereny Williamsové Patrick Muratoglu mluví o tom, proč si myslí, že je na cestě k dalším grandslamovým úspěchům | tenisové novinky

Studenti budou po obdržení stipendia reprezentovat univerzitu v programu BUCS (ligové i individuální) a také svůj klub na regionální, národní či mezinárodní úrovni.

Chcete-li požádat o sportovní stipendium BU, klikněte zde tady.

Fotbalová stipendia – University of Maynooth

Irská národní univerzita, Maynooth nebo lépe známý jako Maynooth University, zařadil #1 univerzita v Irsku podle seznamu „Mladých univerzit“ Times Higher Education (THE).

tady, Mnoho evropských fotbalových stipendií Nabízeno pro hráče a hráčky roční. Příjemci získají koučování a mentoring, stejně jako přístup k vynikajícím sportovním zařízením.

Tato stipendia jsou navržena tak, aby snížila školné a náklady na sportování. V současné době je k dispozici domácím i zahraničním studentům, kteří na univerzitě absolvují pregraduální nebo postgraduální program.

Příjemci stipendií budou vedeni a vyškoleni do nejvyšší třídy v Národní lize a každý rok budou soutěžit v různých soutěžích.

klikněte tady Chcete-li požádat o fotbalové stipendium Maynooth University.

Evropská fotbalová stipendia pomáhají zahraničním studentům realizovat jejich sny o kariéře v krásné hře. Zdroj: STR / AFP

Stipendium „Vaše šance“.

v roce 2015, Mezinárodní fotbalová akademie MSM založeno Stipendium „Vaše šance“. Program na podporu začínajících fotbalistů při dosahování jejich snů.

Tato evropská fotbalová stipendia nabízí MSM International Football Academy studentům každý rok. Hledá talentované fotbalisty, kteří sní o tom, že budou hrát profesionálně.

Akademie sídlí v České republice a každoročně pořádá letní kemp pro studenty, kteří se chtějí stát profesionálními fotbalisty. Uvědomili si, že ne všichni studenti si mohou dovolit školné a životní náklady v Evropě, zahájili toto stipendium, aby jim pomohlo.

Všichni žadatelé se musí nejprve zapsat do programu Soccer Summer Camp. Příjemci obdrží poplatek za studium v ​​kurzu českého nebo anglického jazyka na evropské univerzitě.

Získejte šanci získat toto stipendium podáním žádosti tady.

READ  RB Leipzig 0-5 Liverpool: Darwin Nunez vstřelil čtyři góly ve druhém poločase a otevřel účet Reds | fotbalové zprávy

Mezinárodní sportovní stipendijní program

a Mezinárodní sportovní stipendijní programA které jste vytvořili University of StirlingA Je to jeden z největších vysoce výkonných sportovních programů ve Velké Británii. Univerzita podpořila více než 700 studentů a vyslala sportovce na olympijské hry a hry Commonwealthu.

Je navržen tak, aby poskytoval finanční podporu talentovaným sportovcům, kteří touží rozvíjet své dovednosti a věnovat se sportovní kariéře. Areál je vybaven nejmodernějším zařízením, které zajišťuje, že každý student dostane příležitost cvičit.

Stipendium je otevřeno všem vysokoškolským a postgraduálním studentům univerzity z EU i mimo EU. Spolu s finanční podporou studenti získají národní standardní školení a přístup k požadovanému vybavení.

Požádejte o mezinárodní sportovní stipendijní program tady.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *