3. řada FBI: International se tento týden natáčí na pražském Staroměstském náměstí

3. řada FBI: International se tento týden natáčí na pražském Staroměstském náměstí

Sezóna tři z FBI: Mezinárodní Premiéru má na CBS dnes večer, ale produkce budoucích epizod v sezóně stále probíhá. Pořad se bude natáčet na pražském Staroměstském náměstí a jeho okolí ještě tento týden.

FBI: Mezinárodní Je to druhý oblíbený displej FBI Série vytvořená Dickem Wolfem, který také stál za dlouhou trať Zákon a pořádek Komerční franšíza. Diváci CBS v USA čekají na všechny-FBI Úterní večer s premiérou šesté sezóny FBI ve 20:00 následuje třetí sezóna FBI: Mezinárodní ve 21:00 a pátá sezóna FBI: Nejhledanější 22:00

První dvě sezóny FBI: Mezinárodní oni také K dispozici pro streamování na Peacock ve Spojených státech. V České republice jsou vybrané epizody K dispozici ke streamování na O2 TV.

Jak název napovídá, FBI: Mezinárodní Sleduje dobrodružství agentů FBI v zahraničí. Zatímco FBI je primárně známá jako domácí organizace pro vymáhání práva ve Spojených státech, má také desítky právních atašé a poboček z velvyslanectví USA na mezinárodní úrovni.

FBI: Mezinárodní Sleduje elitní tým mezinárodních agentů známých jako Fly Team, kteří mají sídlo v Budapešti. Počáteční produkce seriálu se také odehrává v maďarské metropoli, ale jednotlivé epizody a sekvence se natáčely na místech po celém světě.

V zákulisí první sezóny FBI: Mezinárodní Dříve se natáčel v Praze v roce 2021 a českou metropoli můžete vidět v sedmé epizodě série. Snažím se zachytit kouřkterý sleduje agenty vyšetřující vraždu amerického zakladatele nelegálního webu pouze pro dospělé v Praze.

FBI: Mezinárodní Hvězdy Luke Kleintank (Muž ve vysokém zámku, střed silnice) jako vedoucí letového týmu po boku speciálních agentů FBI, které hraje Hedda Reed (Poldark), Carter Redwood (Dlouhá cesta domů) a Vanessa Vidoto. Eva Jane Willis (Napájení) K hlavnímu obsazení pro sezónu 2 se připojuje Christina Wolff (Batwoman, Astronomie) je na palubě třetí sezóny.

READ  Česká republika čelí „pekelným dnům“ uprostřed prudkého šíření koronaviru

Od 15. do 17. února byly části centra Prahy vyhrazeny pro natáčení FBI: Mezinárodní V centru Prahy, včetně velké oblasti na slavném Staroměstském náměstí v hlavním městě České republiky. Pro tyto termíny byly vyhrazeny i části nedalekých ulic Týnská, Masná, Platnéřská a Seminářská.

Během klidné zimní sezóny na pražské produkční scéně se v české metropoli natáčejí další projekty, jako je druhá sezóna německy psané série Netflix. císařovnaČeská série je francouzské výroby Dcera národa (Ošklivá pravda).

Apple TV+ instituce Natáčení filmu mělo být obnoveno v Praze koncem tohoto měsíce poté, co bylo odloženo kvůli stávce herců loni v létě, ale herci a štáb byli posláni domů kvůli problémům s rozpočtem.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *