2022 Šampion ekonomického dopadu ve sportovní turistice

2022 Šampion ekonomického dopadu ve sportovní turistice
Management sportovních destinací uznal PONY International Softball Championships v McAllenu Loni v létě jako šampión ekonomického dopadu ve sportovní turistice 2022. foto laskavost
– reklamy –

Texas pohraniční podnikání

McLean, Texas – Management sportovních destinací uznal PONY International Softball Championships v McAllenu Loni v létě jako šampión ekonomického dopadu ve sportovní turistice 2022.

Pětidenní softballový turnaj Protect Our Nation’s Youth (PONY) přivedl v červenci přes 40 mezinárodních týmů z Mexika a České republiky. Zúčastnilo se více než 900 sportovců, což mělo ekonomický dopad na město McAllen ve výši 1,3 milionu dolarů.

– reklamy –

Sports Destination Management je přední publikace s největším počtem plánovačů sportovních akcí a turnajových manažerů na trhu sportovní turistiky. Příjemci titulu 2022 Economic Impact Champion ve sportovní turistice jsou zodpovědní za to, že v uplynulém roce přispěli do národního hospodářství více než 2,42 miliardami dolarů.

Navštivte McAllen, McAllen Boys & Girls Club, McAllen Parks & Recreation a partneři městského hotelu McAllen spolupracovali na tom, aby tento mezinárodní turnaj přinesli do města.

Ředitel cestovního ruchu Alex Arevalo hovořil o partnerství města při pořádání akcí tohoto kalibru.

– reklamy –

„Máme velké štěstí, že žijeme a pracujeme ve městě, jako je McAllen, kde lze využít úsilí našich průmyslových partnerů k usnadnění takových zisků pro naši komunitu,“ řekla. „Opravdu si vážíme vztahů, které máme s našimi partnerskými subjekty. Pořádání akcí tohoto kalibru vyžaduje hodně týmové práce. Náš sportovní ředitel prodeje Julian Gutierrez odvedl úžasnou práci a zajistil, že našim organizátorům turnajů poskytneme kvalitní zážitky a při žádosti o toto uznání nám umožnilo pokračovat v šíření informací o tom, jak dobře může být naše město domovem těchto světových šampionátů.“

O poctě hovořil také prezident a generální ředitel McAllen Chamber Josh Mejia.

„Tato ocenění jsou vždy odrazem společného úsilí pozvednout to, jak se našemu podnikání v McAllenu v Texasu daří. Zvláštní poděkování patří všem partnerům, kteří se podíleli na tom, aby se naše město stalo turistickou destinací.“

READ  Německá vláda je pod tlakem, protože počet uprchlíků stoupá

PONY International Softball World Series souhlasila s pořádáním navazujícího turnaje v McAllenu, na kterém se představí týmy ze Spojených států a Mexika s možností hostit týmy až z Austrálie, Portorika, České republiky a dokonce i Japonska.

Všichni vítězové byli oceněni ve speciálním článku zveřejněném v listopadu až prosinci. Edice Sports Destination Management pro rok 2022. Úplný seznam vítězů naleznete na: 2022 Sports Tourism Economic Impact Champions

V případě dalších dotazů se neváhejte obrátit na viceprezidenta pro strategickou komunikaci

Kristin Cavazos na [email protected]


Kolem Management sportovních destinací: Management sportovních destinací Je napsána pro největší publikum manažerů sportovních akcí a turnajových manažerů na trhu sportovní turistiky a zaměřuje se na důležité otázky týkající se místa konání akce a rozhodování o správě událostí. S obsahem od odborníků a myšlenkových vůdců, SDM Poskytuje podrobné pokrytí plánování a realizace sportovních událostí prostřednictvím bystrých a relevantních článků, stejně jako bystrých případových studií z reálného světa, které předvádějí osvědčené postupy a produkci úspěšných akcí. Kromě publikace, SDM Nabízí rozsáhlé digitální zdroje prostřednictvím www.sportsdestinations.com a našeho elektronického zpravodaje SDM BlitzOba poskytují organizátorům nástroje na podporu rozhodování, aby zajistili úspěšné akce na všech úrovních hry.

– reklamy –

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *