2022 French Open, dvouhra žen, losování, držák

Polsko Iga Sweatk Je favoritkou v losování French Open Women’s Championship, když na Roland Garros odehrála 28 zápasů v řadě.

Swiatek, který se rozhodl vyhrát French Open 2020 ve věku 19 let, je světovou jedničkou a nasazenou jedničkou v Paříži. Za poslední tři měsíce vyhrála 19 z posledních 20 zápasů ve dvou setech.

Pokud vyhraje všech sedm zápasů, aby získala titul, bude mít nejdelší vítěznou sérii na WTA Tour od té doby. Venus Williamsová v roce 2000.

Žebříčky French Open: Muži | ženy | TV program

Nepřítomný v loterii: Australan Ash Partyšampion French Open z roku 2019, který v březnu náhle odešel a držel si první místo.

A Serena WilliamsováTrojnásobná vítězka French Open, která naposledy hrála ve Wimbledonu loni v červnu. Na Roland Garros bude chybět poprvé od roku 2017. Zda bude čtyřicátnice znovu hrát, není známo.

Místo toho je mezi ostatními nejlepšími uchazeči vítěz Roland Garros 2018 Simona Halepová Rumunsko (možný nepřítel ve čtvrtém kole Swiatek) se umístilo na 3. místě světového žebříčku Paula Badusa Španělsko (možný nepřítel v semifinále ve Swateku) a Tunisko Anas Jaber (oproti polovině od Swiateka) a vicemistři na poslední velké akci Swiateka v Římě.

čeština Barbora KrejčíkováTen, který loni vyhrál v Paříži jako nenasazený, nehrál kvůli zranění lokte déle než dva měsíce, ale je v losování jako nasazená dvojka.

Naomi Ósakaováneseřazený po loňské dovolené, začíná proti Americe Amanda Anisimovákterý vyřadil Ósakaovou z Australian Open.

OlympicTalk začal Apple novinky. Preferovali jsme!

Rozlosování French Open mužů Rozlosování French Open mužů Rozlosování French Open mužů

Přes RolandGarros.com

READ  2014 NBC Sports doc 'Lokomotiv' Scored Team Rebuild

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.