2021 Mistrovství Evropy do 21 let – Česká republika vs. Itálie Náhled a předpověď

Vyberte sport, o kterém chcete slyšet, a TSZ vám pošle nejlepší náhledy, analýzy a předpovědi přímo do vaší doručené pošty. Zaregistrujte se ještě dnes!

fakta

Kdy je zápas mezi Českou republikou a Itálií? St 24Y Březen 2021 – 17:00 (UK)

Kde proběhne zápas mezi Českou republikou a Itálií? Stadion Celje, Celje

Kde mohu získat vstupenky na Česko vs Itálie? Žádné vstupenky k dispozici, protože tento zápas se nebude hrát bez diváků

Jaký televizní kanál běží proti Itálii? Zápasy Anglie budou vysílány živě na Sky Sports, ale ne všechny ostatní zápasy budou vysílány ve Velké Británii

Kde mohu sledovat zápas mezi Českou republikou a Itálií? Předplatitelé Sky Sports mohou streamovat všechny anglické zápasy přímo přes Sky Go, ale ne všechny ostatní zápasy lze streamovat přímo ve Velké Británii

Hlavní případy

 • Česká republika zvítězila ve dvou ze svých posledních tří zápasů v evropském poháru národů U-21 proti Itálii (včetně kvalifikace)
 • Česká republika vyhrála ve finále Evropského poháru národů U-21 pouze dva ze svých posledních osmi zápasů
 • Česká republika prohrála pouze jeden ze svých posledních 11 zápasů v Evropském poháru národů U-21 (včetně kvalifikace).
 • Pouze jeden z posledních 11 zápasů ve skupinové fázi finále Evropského poháru národů U-21 pro Českou republiku skončil nerozhodně
 • V každém ze tří posledních zápasů mistrovství Evropy do 21 let mezi Českou republikou a Itálií padly nejméně čtyři góly.
 • Česká republika si během posledních 11 zápasů na mistrovství Evropy U-21 (včetně play-off) udržovala osm čistých kont.
 • Česká republika si ve svých posledních 13 zápasech ve finále Evropského poháru národů U-21 udržel pouze jedno čisté konto
 • Česká republika inkasovala více než jeden gól pouze v jednom z posledních 12 zápasů na Evropském poháru národů U-21 (včetně kvalifikace)
 • České republice se nepodařilo skórovat pouze ve dvou z posledních deseti zápasů ve finále Evropského poháru národů U-21 ve skupinové fázi
 • Itálie zvítězila ve svých úvodních zápasech na každém z posledních dvou turnajů finále Evropského poháru národů U-21 o dva góly (Ž 2-0 proti Dánsku 2017, Ž 3-1 proti Španělsku 2019)
 • Itálie vyhrála pět z posledních sedmi zápasů finále evropského poháru národů U-21 ve skupinové fázi
 • Itálie prohrála jen tři ze svých posledních 17 zápasů ve skupinové fázi finále Evropského poháru národů U-21
 • Pouze dva z posledních 14 zápasů ve finále evropského mistrovství U-21 pro Itálii skončily remízou
 • Itálie prohrála jen jeden ze svých posledních 11 zápasů v Evropském poháru národů U-21 (včetně kvalifikací) (W9 D1 L1)
 • Itálie inkasovala více než jeden gól pouze v jednom ze svých posledních 13 zápasů na evropském šampionátu U-21 (včetně kvalifikace)
 • Itálie nedokázala skórovat pouze ve dvou ze svých posledních 15 zápasů na mistrovství Evropy U-21 (včetně play-off)
READ  6 nejlepších vyhlídek, které byste měli hledat v draftu CPL-U SPORTS 2023 – Canadian Premier League

Prognózy

Češi přišli na turnaj na zadní straně své kvalifikace, jen s dvěma góly a udržením osmi čistých kont. Tato obranná síla byla založena na důsledné čtyřsměrné obraně, která hrála většinu, ne-li všechny, kvalifikačního období. Čelí italské straně, která ve své těsné kampani také zaostává, když si udrželi sedm čistých kont, ale porážka Švédska 3: 0 zůstala katastrofou. Hlavní rozdíl bude v útočné kvalitě Italů. Jejich tým zahrnuje Patricka Cutrona, plnohodnotného mezinárodního hráče, stejně jako Gianluca Skamaka z Janova, který v této sezóně vstřelil sedm gólů v 12 mezinárodních zápasech U-21 a také několik gólů v italské lize. Přestože klíčové statistiky ukazují, že Česká republika v posledních 11 zápasech skupinové fáze U21 hrála pouze jednu remízu, mělo by to být brzy.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *