2021 Australian Open Kurz, Semifinálové předpovědi: Veteran Tennis Guru odhaluje tipy Brady vs. Machové

Američanka Jennifer Brady se pokusí dostat do finále grandslamového turnaje své kariéry, když bude čelit Carolině Moshovové v semifinále Australian Open 2021. Dvanáctiletá 25letá Brady je uprostřed svého nejlepšího tenisu. Na loňském US Open jsem se poprvé dostal do semifinále na grandslamovém turnaji. V Melbourne se potká s 25. osazenou Mochovou, která ve čtvrtfinále rozrušila světovou jedničku Ashley Parteyovou. Zápas je naplánován na 23:15 středoevropského času.

Sázková kancelář William Hill uvádí Bradyho jako oblíbeného -200, zatímco Muchova je +160. Můžete si také vybrat, zda Brady pokryje náskok 3,5 hry a počet setů, které zápas vydrží, mezi ostatními sázkami Brady vs. Muchova. Než provedete některý z tipů Brady vs. Muchova, Podívejte se na předpovědi Australian Open 2021 od tenisového guru Gavina Meyera.

Mayer je mezinárodní expertka na ženský tenis, která svolala nenasazenou Yelenu Ostapenkovou (80-1), která zvítězila na francouzském Open 2017, Osaka (32-1), která zvítězila na US Open 2018, a Bianca Andreescu (20-1), která zvítězila na US Open. .2019, plus mnoho dalších okamžitých hovorů. Před finále žen ve dvouhře na posledním grandslamovém turnaji French Open si Mayer vybral Iga Sweatk (-163) ve dvou setech (+140) a v obou případech měl pravdu, když 19letá Simona porazila Halepová o svůj první titul …

Ve čtvrtfinále Australian Open 2021 Mayer správně zavolal Bradymu, aby porazil Jessicu Bigulu ve třech setech, za které zaplatil +275.

Nyní Mayer rozbil poslední ze semifinálových kurzů na ženský šampionát Australian Open 2021 a vydal nejžádanější sázky na Bradyho proti Machové. Sdílí zde svoji analýzu.

Brady vs Mochova náhled

Zatímco druhý semifinálový zápas mezi Williamsem a Osakou má dvě největší jména v ženském tenise, Machuva vs. Brady má dva nováčky. Brady strávila dospívání vývojem své hry na Everettské akademii na Floridě, než se rozhodla hrát vysokoškolský tenis na UCSD, což je nekonvenční rozhodnutí pro mladé dospělé, kteří touží hrát tuto hru profesionálně. Zatímco na UCLA, ona pomohla Bruins vyhrát národní šampionát, než se stal profesionálem po své druhé sezóně.

READ  Šéf West Hamu David Moyes nyní musí prokázat, že je mužem pro tuto velkou příležitost v Evropské lize | fotbalové zprávy

V roce 2020 jsem měl skvělý rok. Na začátku sezóny zaznamenala zatím největší vítězství, překvapení od Bartyho, které jí pomohlo dosáhnout 49. místa ve světovém žebříčku. Poté na US Open měla 28. osiva Brady ohromující kariéru až do semifinále, kde podlehla konečnému šampiónovi Osakovi. Brady Docková v semifinále v Melbourne označila svůj druhý po sobě jdoucí semifinálový zápas na grandslamové akci.

Stejně jako Brady hraje i Muchová svou nejlepší tenisovou hru. Moshova, 24 z České republiky, byla profesionálkou v roce 2013 ve věku 17 let. Do roku 2019, kdy zvítězila na svém jediném turnaji WTA v Soulu, se jí to příliš nepodařilo a ve Wimbledonu dosáhla čtvrtfinále. Poté, co v tom roce začala na čísle 144, skončila na 21. místě.

Mochova dosáhla nejlepšího výkonu v roce 2020 na US Open, když porazila Venus Williams, Annu Kalinskaya a Soranu Kirstiu, aby dosáhla svého 16. kola. Na Australian Open vstoupilo na 27. místě a vyloučilo tři hodnocené hráče, aby se dostali na první místo. Kariéra Grand Slam semifinále. Ve čtvrtfinálovém zápase proti Bartymu Muchova ztratila set a rozbila se, než se shromáždila k vítězství ve třech setech.

Jak fungují tipy společnosti Brady vs. Muchova

Bude se Brady během tohoto běhu házet, nebo je Muchova v pozici, která způsobí narušení? Meyer zveřejnil sebevědomý výběr vítěze. Určitě Než se rozhodnete v semifinále Australian Open 2021 žen, prohlédněte si Meyerovu analýzu.

Kdo vyhraje Brady proti Mochové v semifinále dvouhry žen na Australian Open 2021? Navštivte SportsLine hned teď a podívejte se na nejlepší sázky Moschova na Gavina Maira proti Bradymu, a to vše od celebrity mega-hitové šampiónky ženského finále Grand Slam..

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *