2014 NBC Sports doc ‚Lokomotiv‘ Scored Team Rebuild

„Lokomotiv“ zaznamenává tragédii, která obklopovala hokejový klub Lokomotiv Jaroslavl, a také přestavbu týmu, když se celosvětová hokejová komunita spojila s ruským městem, aby oživila jednu z nejbohatších hokejových tradic.

Dokument NBC Olympics 2014, vyprávěný Lievem Schreiberem, se zabývá tragickými událostmi, které obklopily 7. září 2011, kdy letadlo s hokejovým týmem Lokomotiv Yaroslavl Continental Hockey League (KHL) havarovalo před ruským městem Jaroslavl a zahynulo 44 45 lidí na palubě, včetně 37 hráčů, trenérů a posádky. Pietního aktu se zúčastnilo téměř 100 000 lidí, včetně ruského prezidenta Vladimira Putina.

Na soupisce a trenérském týmu bylo 11 hráčů z jejich rodného města a devět bývalých hráčů NHL: Pavol Dmitra, Ruslan Sally, Joseph Vasek, Karel Rachunnik, Karles Skrasten, Alexander Vasonov, asistent trenéra Alexander Karpovtsev a Igor Korolev a trenér Brad Makremon.

Kromě toho tým zahrnoval pět olympioniků z pěti různých zemí; Dimitra (Slovensko), Sally (Bělorusko), Vasek (Česká republika), Skrasten (Lotyšsko) a Stefan Lev (Švédsko). Dimitra, Sally a Skrasten sloužili jako vedoucí svých týmů na olympijských hrách ve Vancouveru 2010.

Další hokejové novinky

Přestavba vlků teprve začala, ale je to skvělý začátek Žebříčky NHL Power: Úrovně hodnocení generálního manažera Mohou hurikány těžit z kotkanimi více než sekvestrace?

Sledujte: 2014 NBC Sports doc ‚Lokomotiv‘ zaznamenal přestavbu týmu Původně se objevil NBCSports.com

READ  ZKUŠENOSTI Z YORKU BEZ RÁMCE

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *