100 nejpodivnějších filmů všech dob

Lechtá hollywoodská produkce dál od vás? Už vás nezajímá nějaká základní evropská kinematografie? Hledáte něco nového, neprobádaného a neznámého? Pak jste na správném místě, protože jsme shromáždili ty nejpodivnější filmy všech dob, které zaškrtnou každé políčko starého dobrého surrealistického kina.

Už jsme sepsali seznam příšerných filmů, ale divné filmy spadají do úplně jiné kategorie. Pokud jsou hrozné věci často krvavé nebo násilné, tyto drahokamy vám určitě zamotají hlavu, oči nebo vnímání reality. Tyto jedinečné filmy často spoléhají na vizuální metafory nebo skryté významy, takže je to také těžké sledování samo o sobě. Ne, pravděpodobně vám z toho nebude běhat mráz po zádech ani vám nezakryje oči, ale přesto s vámi zatřese u srdce. A jak by ne, když máte tak skvělé filmy svatá hora A Vnitrozemské impérium Přímo na vrcholu s méně známými slavnými černými humornými absurditami jako Plotry potěšení nebo sladký film Mírně dolů? Myslím, že se můžeme shodnout na tom, že tento výběr uspokojí i ty nejuznávanější filmové nadšence, a pokud ne – přidejte jedinečné filmy, které jsme propásli, že?

Takže ty nejpodivnější filmy všech dob jsou jen malou částí na dně, jako vždy. Hlasujte pro surrealistické filmy, které lechtají vaši představivost, a sdílejte tento článek se všemi filmovými fajnšmekry, které znáte!

READ  Martin Kotík • Prezident České asociace animovaných filmů

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.